Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
dr.fone - Backup & Restore ikon

dr.fone – Backup & Restore (iOS)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

dr.fone – Backup & Restore iOS – Telefon Yedekleme Programı (iOS )

 

dr.fone – Backup & Restore iOS, iOS Verilerini  Yedeklemek ve yedekten Geri Yüklemek için kullanacağınız bir programdır.

iOS Veri Yedekleme ve Geri Yükleme ile iOS verilerinizi yedekleme ve geri yükleme hiç bu kadar kolay olmamıştı. dr.fone – iOS Veri Yedekleme ve Geri Yükleme, takvim, arama geçmişi, galeri, video, mesajlar, kişiler, ses, uygulamalar ve hatta uygulama verileri (köklü cihazlar için) dahil olmak üzere hemen hemen her türlü veriyi kolayca yedeklemenizi sağlar. Ayrıca istediğiniz veri türünü önizleyebilir ve seçici olarak dışa aktarabilirsiniz. Program ayrıca, gerektiğinde verileri kolayca cihazınıza geri yüklemenizi sağlar.

dr.fone – iOS Veri Yedekleme ve Geri Yükleme, mevcut verilerin üzerine yazmadan yalnızca tek bir tıklamayla verileri bilgisayara yedeklemenizi sağlar. Program ayrıca, yedekleme dosyasındaki öğeleri görüntüleyebilmenizi ve tüm öğeleri veya geri yüklemek istediğiniz bazı öğeleri seçebilmenizi sağlar.  Yedekleme dosyalarına gelince, geri yüklemek istediğiniz verileri önizleyebilir ve seçebilirsiniz. Ayrıca, başka bir cihazın yedekleme verilerini cihazınıza geri yükleyebilirsiniz.

Program % 100 Güvenlik Garantisi sağlar. Sadece verileri okur. Herhangi bir risk teşkil etmez. Teknik bilgi veya yardım gerektirmeyecek kadar kolay kullanılan bir program olma özelliği taşır. Ayrıca, Yedekleme, dışa aktarma veya geri yükleme işlemi sırasında veri kaybı olmaz. Bu program iOS cihazlarda veri yedekleme ve yedekten veri yüklemek için geliştirilmiştir. Ayrıca Android cihazlarda veri yedekleme ve yedekten geri yükleme amacı ile, Android sürümü de geliştirilmiştir.

dr.fone - Backup & Restore

 

 

Yazan: meto

dr.fone – Backup & Restore (iOS) YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları