Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon2

Dracula Virüs Temizleyici 2020

Dracula Virüs Temizleyici ⭐⭐⭐

 

Dracula Virüs Temizleyici, virüs veritabanında bulunan virüsleri temizlemek ve geçici dosyaları temizler.

Program yazguven.com  Mevlüt AKSU tarafından geliştirilmiş olup, ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. Programın sorunsuz olarak çalışması için Microsoft .Net Framework 2.0 kurulmuş olmalıdır. Yerli ve kullanışlı bu programdır. Önceden silinmiş virüslere rağmen tam anlamıyla düzeltilemeyen görev yöneticisi ve kayıt defterinin devre dışı kalması, İnternet Explorer başlangıç sayfasının değiştirilememesi gibi birçok sorunu çözer.

Aktif koruma, gerçek zamanlı sistem koruması anlamına gelmemektedir. Aktif koruma durumundayken taşınabilir disk veya belleğinizi bilgisayara takmanız durumunda virüs varsa bu program, sizi muhtemel bir virüs ile ilgili olarak silmeniz konusunda sizi  bilgilendirecektir. Aktif koruma olmasına rağmen virüs bulunamamış olsa bile açmadan önce Usb Disk Görüntüle ekranına göz atmanız tavsiye edilir.

Not: Dracula Virüs Temizleyici 2010 ücretsiz virüs temizleme programı ile virüslerin temizlenmesi garanti edilmez, sisteme gelebilecek zarardan ötürü üretici sorumlu değildir.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Dracula Virüs Temizleyici

PROGRAMIN İNCELEME VİDEOSU

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Dracula Virüs Temizleyici
Puanı
31star1star1stargraygray

Yazan: meto

Dracula Virüs Temizleyici 2020 BENZER İÇERİKLER
Dracula Virüs Temizleyici 2020 YAPILAN YORUMLAR