Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Driver Talent ikon

Driver Talent 8.1.7.18

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Driver Talent – Sürücü Güncelleme Yazılımı

 

Driver Talent, sezgisel bir arayüze sahip yedekleme, geri yükleme, kaldırma ve yeniden yükleme desteğiyle sürücü güncelleme programı olarak yardımcı olur.

Program, bilgisayarı optimum seviyede tutmak için tüm sürücüleri otomatik olarak tanımlayan, çevrim içi olarak en son güncellemeleri bulan ve bunları en son sürümlerini güncellemeyi amaçlayan bir uygulamadır.

Kurulum ve arayüz

Kurulum işlemi hızlıdır. Bununla beraber, bilgisayarı her açtığınızda çalışmak üzere Windows başlatma menüsüne entegre olur. Bu seçenek, ayarlar panelinden devre dışı bırakılabilir. Bu program hoş ve sezgisel bir arayüzle oluşturulmuştur.

Sürücüleri tarayın, indirin ve yükleyin

Başlangıçta Windows sürümünüzü otomatik olarak algılar. Ayrıca güncel olmayanları görüntülemek için tüm yüklü sürücüleri taramak için izin ister. Duruma göre filtrelenebilirler (kararlı veya en son). En son sürücülerin tarihi, sürümü ve boyutu gösterilir ve çevrimiçi olarak birden fazla sürüm mevcutsa, tercih edileni seçebilirsiniz.

Programa, seçilen sürücüler için yükleyiciyi otomatik olarak indirmesi ve çalıştırması talimatı verilebilir veya en son sürümü bilgisayara indirebilir, böylece kurulum prosedürünü buradan devralabilirsiniz.

Sürücüleri yeniden yükle, kaldır, yedekle ve geri yükle

Program ayrıca ekstra araçlara sahiptir. Örneğin, sürücüleri yükleme, sürücüleri kaldırma, sürücüleri yedekleme ve geri yükleme gibi özellikler. İşlemci, saat, önbellek, çekirdek sayısı, kurulum ve önyükleme süreleri, CPU, bellek, disk, ekran adaptörü, anakart ve monitör gibi donanım bilgilerinin yanı sıra tüm çevre birimi sürücülerini de incelemek mümkündür. Bu veriler düz metin belgesine aktarılabilir.

Uygulama tercihlerini özelleştirin

Varsayılan olarak, sistem kapandığında program simge durumuna küçültülür. Sürücüleri yüklemeden veya kaldırmadan önce otomatik olarak yedeklemeler oluşturur. Ancak istenilirse bu seçenekler devre dışı bırakılabilir.

Program başlangıcında otomatik taramayı etkinleştirebilirsiniz. Varsayılan indirme ve yedekleme klasörlerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca proxy yapılandırmasını değiştirebilir ve indirme hızını sınırlayabilirsiniz.

Pro sürümünde,  bozuk sürücü dosyalarını kaldırma ve ağ yazıcıları ekleme olanağı sağlayan ek seçenekler mevcuttur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Driver Talent

 

Yazan: meto

Driver Talent 8.1.7.18 YAPILAN YORUMLAR