DriverMax ikon

DriverMax 11.15

DriverMax  – Driver Kurma ve Yedekleme Programı

 

DriverMax, yazılımını sürücü yedekleme işlemi için kullanabilirsiniz. Daha sonra sürücü yedeklerini saklayarak ileri zamanda kullanabilirsiniz.

DriverMax ile, driverlerinizi kolayca kurabileceğini gibi, isterseniz driverlerinizi en son güncel yüklemelerini denetleyebilirsiniz. Özellikle Windows işletim sisteminizin yavaş çalışmasının en önemli sebeplerinden biri de, hatalı sürücü yüklemeleridir. Yada güncelliğini kaybetmiş sürücülerde windows işletim sisteminizin çalışma performansını olumsuz yönde etkiler.

Bu yazılım sayesinde güncelliğini yitirmiş driverleri güncellemek oldukça kolay olacak. Tüm bu işlemleri yapmak sadece 5 ile 10 dakika arasında olacaktır. Herkesin mutlaka bu veya buna benzer bir programı elinin altında tutarak, zaman zaman driver yüklemelerini gözden geçirmeleri yararlı olacaktır. Ayrıca formatlama sonrasında tek tek sürücüleri aramaktan kurtulmuş olacaksınız.

Kullanımı son derece kolay olan bu programı ücretsiz kurup tarama yaparak, hatalı veya eksik sürücüleri bulabilirsiniz fakat, sadece bir gün içerisinde iki adet driver kurulumu yapabilirsiniz. Daha fazla sürücü güncellemek için, programın ücretli sürümünü satın almanız gerekir.

Program ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Fakat ücretsiz sürümde bir çok özellik kısıtlaması bulunuyor. Sitemizden indirip ücretsiz olarak kullanabilir ve hemen sürücülerinizi gözden geçirebilirsiniz. Full sürümde çok daha profesyonel seçenekler sağlar. Otomatik yüklemeleri, zamanlanmış taramaları ve tam aygıt sürücüsü yedekleri almayı destekler. Sürücünün güncellemeleri kontrol etmesi için,  herhangi bir gün, hafta veya ay olarak zaman ayarlamalarını seçebilirsiniz. Windows 10, Windows 8.1’de, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP 32 bit ve 64-bit sürümleri için sürücü güncellemelerini bulabilirsiniz.

DriverMax

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

DriverMax 11.15 YAPILAN YORUMLAR