Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Duplicate Cleaner ikon

Duplicate Cleaner 5.15.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Duplicate Cleaner – İkiz Dosyaları Silme Yazılımı

 

Duplicate Cleaner, Sabit diskinizdeki veya ağınızdaki işe yaramaz ikiz dosyaları bulmak ve silmek için kullanabileceğiniz kullanıcı dostu bir yazılım çözümüdür.

Programın ara yüzü basit ve sezgiseldir. Yapabileceğiniz ilk şey, arama bölümüne bir veya daha fazla klasör eklemektir (bunları manuel olarak da ekleyebilirsiniz). Bu noktadan itibaren tarama işlemini başlatabilir ve aramanızı hassaslaştırabilirsiniz. Böylece, belirli dosyaları veya uzantıları ekleyebilir ve hariç tutabilir, minimum ve maksimum dosya boyutu belirleyebilir ve dosya tarihlerini belirleyebilirsiniz.

Ancak aynı içeriğe, isme, boyuta, değişiklik oluşturma tarihine ve ses parçaları olması durumunda aynı sanatçıya, başlığa veya albüme sahip dosyaları da arayabilirsiniz. Tarama işlemi sırasında, kontrol edilen dosyaların yüzdesini ve sayısını, bulunan toplam yinelenen kümeleri, ilerlemeyi ve mesajları (örneğin, aynı içeriğe sahip dosyaları tarama) görüntüleyebilirsiniz.

Arama tamamlandıktan sonra, toplam taranan dosya sayısı, grup sayısı ve yinelenen boyutların yanı sıra geçen süre etrafındaki tarama ayrıntılarını kontrol edebilirsiniz. “Dosyaları Çoğalt” sekmesinde, ad ve yol, boyut, oluşturma ve değiştirme tarihi ve saati, dosya türü, karma, grup, sabit bağlantılar ve her dosya hakkındaki diğer ayrıntıları kontrol edebilirsiniz. Orijinal dosya ve kopyaları renkle sınırlandırılmıştır, böylece kolayca tanımlayabilir, kaldırabilir veya yeniden adlandırabilirsiniz.

Ayrıca, görüntüleri ön izleyebilir, dosya kaldırma işlemini yapılandırabilir (örn. Geri Dönüşüm Kutusuna sil, öneki veya soneki ayarlayarak dosyaları yeniden adlandırabilir) ve liste satırı arka planlarının renkleri gibi diğer seçenekleri değiştirebilir ve bir kopya listesini içe aktarabilirsiniz CSV belgesindeki dosyalar ve daha fazlası.

Not:Programda reklam içeriği bulunmaktadır. Kurulum sırasında dikkatli olun.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Duplicate Cleaner

 

 

Yazan: meto

Duplicate Cleaner 5.15.0.0 BENZER İÇERİKLER
Duplicate Cleaner 5.15.0.0 YAPILAN YORUMLAR