EagleGet ikon

EagleGet 2.1.6.70

EagleGet – Program İndirme Yazılımı

 

EagleGet, internetten dosya indirmek için kullanacağınız oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir indirme yöneticisi.

Hızlı dosya yüklemeleri, özellikle büyük boyutlu dosyalar söz konusu olduğunda, web tarayıcıları içerisinde bulunan dahili indirme yöneticileri her zaman beklentileri karşılamamaktadır. Bununla birlikte, bazı geliştiriciler, İnternet bağlantısından en iyi şekilde yararlanmayı ve dosyaları daha hızlı indirmek için ayarları optimize etmeyi amaçlayan indirme hızlandırıcıları ile gelir.

Deneyimli kullanıcılar muhtemelen Internet Download Manager, Download Accelerator Plus veya FlashGet gibi yazılımlara aşinadır. Fakat bu yazılım bilinenlere göre kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmakla beraber, MMS, HTTP, HTTPS, FTP ve RTSP protokolleri için destek sunar ve web tarayıcılarıyla entegre çalışabilir. YouTube da dahil olmak üzere çeşitli web sitelerinden dosya indirmek ve indirilmiş dosyalara göz atmak için imkan sağlar.

Kurulum prosedürü oldukça hızlı. İlginç olan, programın Windows otomatik başlatma sırasında kendisi için bir giriş eklemeyi teklif etmesidir, ancak bu teklif reddedilebilir. Yazılım ürünü bilgisayarda zaten varsa, kullanıcı tercihlerini varsayılana sıfırlayabilir.

Kurulumun tamamlanması için uygulama, tüm çalışan web tarayıcılarını entegrasyon amacıyla kapatacağını bildirir, bu nedenle bu işlemi onaylamadan önce tarama oturumunuzu kayıt ettiğinizden emin olun. Tarayıcı entegrasyonu, tarayıcı uzantıları yüklenerek mümkündür.

EagleGet

 

 

Yazan: meto

EagleGet 2.1.6.70 YAPILAN YORUMLAR