Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EaseUS_Todo_Backup_ikon-removebg-preview

EaseUS Todo Backup 13.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

EaseUS Todo Backup  – Veri Yedekleme Programı

 

EaseUS Todo Backup , kişisel kullanıcılar için popüler ücretsiz yedekleme yazılımı. Verileri korumak için otomatik yedekleme özelliğine sahiptir.

EaseUS Todo Backup, kişisel kullanıcıların sistem yedekleme, dosyaları yedekleme, dosyaları, bölümleri, diskleri ve tüm sistemi korumalarını sağlayan güvenilir ve profesyonel bir yedekleme ve kurtarma aracıdır. Kullanımı son derece kolay olan bu yazılım, basitliğe odaklanır. Yalnızca birkaç tıklamayla, kullanıcılar tüm sistemin bir yedeğini kurtarıp yeni donanımı geri yükleyerek tam veri korumasını kolayca gerçekleştirebilir. Böyle bir yazılıma neden ihtiyaç olduğu konusu ise, bilgisayar kullanıcılarının zaman zaman yaşamış oldukları bazı durumlardan dolayı verilerini kaybetmiş olması ve önemli kişisel verileri tekrar geri getirememeleri ile cevaplandırılabilir. Bu yüzden böyle yazılımların gerçekten hayati önemi bulunuyor.

Kişisel kullanıcıların sistem yedekleme yoluyla dosyaları, bölümleri, diskleri ve tüm sistemi korumalarını sağlayan ücretsiz yedekleme aracı, dosyaları esnek bir şekilde yedekler.  Ayrıca, disk yükseltmek için daha küçük bir HDD’yi daha büyük bir HDD’ye kolayca klonlama özelliğine sahiptir. Bununla beraber,  daha iyi performans için HDD’yi SSD’ye klonlamak özelliğine de sahiptir.

Bilgisayarın ve kişisel verilerin güvenliği için oldukça önemli bir programdır.  Beklenmeyen kazalardan veya fidye yazılımlarından dolayı kaybettiğiniz her şeyi geri almak ve tüm sisteminizi güvenli bir şekilde kurtarmak için mükemmel bir çözümdür. Bu program ile, uygulamalar, işletim sistemi ve ayarları tek bir görüntüde yedeklemek son derece kolaydır. Üstelik tüm bu işlevselliklere ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

EaseUS Todo Backup

İNCELEME VİDEOSU

Yazan: meto

EaseUS Todo Backup 13.0.0 YAPILAN YORUMLAR

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.