Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EaseUS Todo PCTrans Free ikon

EaseUS Todo PCTrans Free 10.5

Please wait...

EaseUS Todo PCTrans Free – PC’den PC’ye Veri Aktarım Programı

 

EaseUS Todo PCTrans Free, ücretsiz bir PC aktarım yazılımı. Verileri, uygulamaları ve hesabı Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP işletim sistemi ile çalışan bilgisayardan bir diğer bilgisayara aktarır.

Yeni bir Windows 10 PC edinin ve verilerinizi eski bilgisayardan yenisine almak ister misiniz? Dosyalar bilgisayarlarda paylaşılsın mı?

EaseUS Todo PCTrans Free, dosyalarınızı veri kaybına uğramadan tek tıkla otomatik olarak bir bilgisayardan diğerine geçirmenize yardımcı olan ücretsiz bir PC aktarım yazılımıdır. Bu aktarım aracını kullandığınızda fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı, Office dosyalarınızı, PDF belgenizi veya metin dosyalarınızı  bir depolama cihazına yüklemek ve daha sonra başka bir bilgisayara yapıştırmanız gerekmez. Program ile, direkt olarak otomatikman bu işi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ücretsiz PC geçiş yazılımı, programları bir bilgisayardan diğerine güvenle aktarabilir ve uygulamaların Windows’ta hala çalışmasını sağlayabilir. Yazılımı toplu halde taşır ve asla geride kalmaz. Doğrudan PC’den PC’ye aktarma ile hiçbir şey değişmez. Programların ve uygulamaların hepsi bir defada yüklendiği için uygulamaları tekrar yeni bilgisayara indirmenize gerek yok. MS Office (Word, Excel, Outlook vb.), Photoshop, Adobe yazılımı, QuickBooks, Google Chrome, Firefox ve diğerleri dahil olmak üzere en yaygın uygulamaları ve programları destekler.

EaseUS Todo PCTrans Free

Aktardığı Cihazlar:

32-bit’den 64-bit’e aktarma
Windows 10’dan Windows 10’a Geçin
Windows 8.1’den Windows 8.1 / 10’a Geçin
Windows 8’den Windows 8 / 8.1 / 10’a Geçin
Windows 7’den Windows 7/8 / 8.1 / 10’a Geçin
Windows XP’den Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10’a geçiş
Windows Vista’dan Windows Vista’ya Geçiş / 7/8 / 08.1/10

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
EaseUS Todo PCTrans Free
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
EaseUS Todo PCTrans Free 10.5 YAPILAN YORUMLAR