Hızlı Arama Robotu
Eassos-Recovery-Free-ikon

Eassos Recovery Free 4.4.0

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

Eassos Recovery Free – Silinen Dosyaları Geri Kurtarma Programı

 

Eassos Recovery Free, bilgisayarınızda isteyerek veya istemeden sildiğiniz dosyaları tekrar geri getirmek için kullanacağınız bir programdır.

Eassos Recovery Free, sabit disklerden, USB sürücülerden, hafıza kartlarından ve diğer depolama aygıtlarından kolayca, hızlıca silinen, biçimlendirilmiş veya kaybolan verileri geri alabilen yetenekli ve ücretsiz bir kurtarma yazılımıdır. Dosya önizlemesi, başarılı bir kurtarma şansının belirlenmesine yardımcı olur ve kullanıcıların dosya adı artık mevcut olmasa bile neyi geri yüklemek istediklerini bulmalarına izin verir.Dalgınlıkla, farkında olmadan veya her hangi bir sebepten dolayı yanlışlıkla silinen dosyaları  geri kurtarma mümkün. Kişisel hatalar dışında, istenmedik sebeplerle gerçekleşen işletim sistemi çökmesi nedeniyle de kişisel veriler ve dosyalar silinebilmektedir. Bu kaybedilen verilerde aynı şekilde bu yazılım ile geri getirilebilmektedir.

Bu program güvenilir, verimli ve kolay kullanımlı çeşitli medya depolama dosya kurtarma ve bölüm kurtarma gibi destekleri sağlar. Dosya kurtarma, bölüm kurtarma, disk yönetimi, bölüm yedekleme ve geri yükleme gibi PC ve sunucular için tüm taraflı ve etkili fonksiyonları sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Özellikler:
 Bir kaç tıklamayla geri kurtarma kolaylığı.
 IDE, SCSI ve SATA sabit diskler ile USB flash disk, bellek kartları, harici sabit disk, sanal disk desteği.
 RAW veya erişilemez bölümlerde ki verileri kurtarma.
 Silinmiş veya bölümleri eksik tabloları kurtarmak.
 Hasarlı ve ayrılmamış disk dosyalarını ve bölümlerini kurtarma.
 Geri Dönüşüm Kutusu ve çıkarılabilir aygıtlardan silinen dosyaları kurtarma.

 

Yazan: meto

Eassos Recovery Free 4.4.0 BENZER İÇERİKLER
Eassos Recovery Free 4.4.0 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version