Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Easy Duplicate Finder ikon

Easy Duplicate Finder 5.27.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Easy Duplicate Finder  – İkiz Dosyaları Bulma Programı

 

Easy Duplicate Finder, bilgisayarınızda bulunan ve bilgisayarın yavaşlaması açısından problem oluşturan çift dosyaları bulup silmenizi sağlar.

Bir çok bilgisayar kullanıcısının bilmediği çift yada ikiz dosya dediğimiz dosyaların bir kısmı işe yarayan dosyalar değildir. İşe yaramadığı gibi, bilgisayarınızda gereksiz yer kaplayarak bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olur. Bu dosyaları sıradan bir kaç işlem ile bularak silmek çok mümkün değildir. Hatta bazı ikiz dosyaların önemli işlevsellikleride olabilmektedir. Bu şekilde gerekli olan dosyayı sildiğiniz zaman, ait olduğu programın çalışmamasına da sebep olabilir.

Easy Duplicate Finder ile gerçekten işe yaramayan ikiz dosyaları bulmak ve bulduğunuz ikiz dosyaları silmek çok zor değildir. Çift fotoğrafları, belgeleri, MP3, videolar ve daha fazlası için kullanabileceğiniz güçlü bir araçtır. Sadedce programı çalıştırıp, klasörü üzerine sürükleyerek çift dosyaları bulabilirsiniz. Normal şartlara manuel olarak bir çok şeyin yapılabilmesine rağmen, program kullanmadan ikiz dosyaları silmek mümkün değildir. Sizlerde programı indirip bilgisayarınızda ki ikiz dosyaları silin. Böylece hem disk alanından kazanacaksınız, hem de bilgisayarınızın performansı artacak.

Easy Duplicate Finder

Özellikleri:

 Gelişmiş arama yöntemi
 Yinelenen belgeleri, şarkıları, fotoğrafları, videoları ve Outlook e-postaları bulma
 Ultra hızlı arama
 % 100 doğruluk
 Esnek dosya tarama ayarları
 Güvenli arama için Canlı önizleme
 Acil kurtarma için Geri Al düğmesini kullanabilme
 ITunes, iPhoto ve Windows Media Player ile senkronize
 Süper kolay yinelenen dosya yönetimi için Sihirbaz ve Yardımcısı
 Sistem dosyaları ve klasörleri korunması

 

 

Yazan: meto

Easy Duplicate Finder 5.27.0 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları