Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Easy Service Optimizer ikon

Easy Service Optimizer 1.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Easy Service Optimizer – Sistem Hızlandırma Programı

 

Easy Service Optimizer ile gereksiz hizmetleri devre dışı bırakarak ve kaynak tahsisini iyileştirerek sisteminizin performansını hızla optimize etme imkanı elde edersiniz.

Bilgisayar servislerini yönetmeye ve bunları hızlı bir şekilde etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza izin veren kullanımı kolay bir uygulamadır. Belirtilen hizmetleri değiştirerek Windows önyükleme işlemini ve performansını optimize edebilirsiniz.

Windows’da, çalışan hizmetlerin bazılarını Görev Yöneticisi’nin yardımıyla görüntüleyebilirsiniz, ancak bunları kontrol etmek için yalnızca birkaç araç sunar. Bu program, bilgisayarınızda yüklü ve çalışan hizmetlerin çoğunu algılayabilir ve görüntüleyerek gereksiz olanları devre dışı bırakmanıza olanak tanır.

Arka planda çalışan ve zorunlu olması gerekmeyen süreçleri belirleyerek, bu programı kullanarak sisteminizin performansını kolayca artırabilirsiniz. Bu, özellikle düşük sistem kaynaklarına sahip bilgisayarlarda çok kullanışlı bir özellik olabilir.

Örneğin, program güncelleştiricileri, yazdırma biriktiricisi veya bluetooth desteğinin sürekli çalışması gerekmez. Ancak, Windows ile başlarlar ve belirli miktarda kaynak tüketirler. Easy Service Optimizer sezgiseldir, kullanımı kolaydır ve kurulum gerektirmez. Windows sistemini optimize etmek için tasarlanmıştır, bu alanda kapsamlı bilgi sahibi olmasanız bile performansını artırmanıza izin verir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Easy Service Optimizer

 

 

 

 

Yazan: meto

Easy Service Optimizer 1.2 BENZER İÇERİKLER
Easy Service Optimizer 1.2 YAPILAN YORUMLAR