Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

EBS Toplu Mail Gönderim Programı 1.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EBS Toplu Mail Gönderim Programı – Toplu Mail Gönderme Programı

 

EBS Toplu Mail Gönderim Programı ile, arkadaş eş ve dostlarınıza toplu olarak mail gönderme imkanı sağlayan ücretli ve yerli üretim bir yazılımdır.

Bu program ile bayramlarda, kandillerde, yıl sonu kutlamalarında arkadaş eş ve dostlarınıza toplu olarak mail göndermek için kullanabileceğiniz bu yazılım, işlerinizi bu anlamda oldukça kolaylaştıracaktır. Özellikle şirketlerin, kendi müşterilerine ve iş ortaklarına reklam, davet veya kutlama gibi mesaj gönderme ihtiyaçları için kesin çözüm sunar.

Programın belli başlı özelliklerinden bahsetmek gerekir ise; Kendi içerisindeki editör sayesinde mail düzenlemelerinizi kolaylıkla yapabilir, dilerseniz maillerinizi HTML olarak gönderebilirsiniz. Programda kişi listeleri ve gruplar oluşturabilir ve bu listeleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Gönderdiğiniz mailler ile ilgili ayrıntılı raporlar alabilme imkanı sağlar. Daha önce kullandığınız Outlook Express’de ki kişi listelerinizi CSV olarak içe aktarabilirsiniz. Tabi program ile mail göndermek istediğinizde, dilerseniz maillerinize dosyalarınızı ekleyerek gönderebilirsiniz.

Son derece yararlı bir mail gönderme programı olduğu çok açık. Ayrıca oldukça hızlı gönderme ve alma özelliğine sahip bu mail gönderme programını tam sürüm olarak kullanmanız için satın almanız gerekmektedir. Mail veya toplu mail göndermek için bu program sitemizden indirip ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

EBS Toplu Mail Gönderim Programı

 

 

Yazan: meto

EBS Toplu Mail Gönderim Programı 1.0.1 BENZER İÇERİKLER
EBS Toplu Mail Gönderim Programı 1.0.1 YAPILAN YORUMLAR
  • Olcay
    2 sene önce

    toplu mail gönderme programı arıyordum. İnşallah işime yarar.

  • Sercan
    3 sene önce

    Çok iyi denedim fakat para vermeden önce daha iyisi varmı merak ediyorum.

Program Videoları