Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
eM Client ikon

eM Client 9.0.1361

eM Client – ücretsiz email programı

 

eM client, modern ve kullanımı kolay bir arayüze sahip, tam özellikli bir e-posta istemcisidir. Ek olarak takvim, görevler, kişiler ve sohbet şeklinde özelliklere sahiptir.

Özellikle çok rakamda mail hesabı kullananlar için son aşama kullanışlı bir programdır. Aynı anda gmail, yahoo, yandex ve diğer hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Ayrı ayrı hesapları birden çok tarayıcı sekmesine gerek kalmadan tek bir arayüzde kullanma kolaylığı sunar.

Uygulamanın arayüzü temiz ve sezgiseldir; takvim ve kişi kimlik bilgilerini, IMAP ve SMTP ayrıntılarını ve sohbet ayarlarını girerek yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Ayrıca eM Client, bu seçeneklerle ortaya çıkabilecek sorunları teşhis edebilir.Program yedekleme özelliği de sağlar. Yedekleme için artık programdan çıkmak zorunda değilsiniz. Bu program çalışırken yedekleme yapabilir. Böylece yedekleme devam ederken bile çalışmaya devam edebileceksiniz. Ayrıca kişileriniz için avatarları internet’den otomatik olarak indirir. Tabloları regüle etmek artık çok daha rahat oldu. Istediğiniz herhangi bir hücreyi, satırı veya sütunu tekrar boyutlandırabilirsiniz.

Resimleri e-postalara eklemek artık hiç olmadığı kadar kolay. Yalnızca otomatik olarak sığacak şekilde yeniden boyutlandırılmayacak, bununla birlikte boyutu manuel olarak değiştirebilecek, bununla beraber döndürüp çevirebileceksiniz. Gmail için otomatik ‘işyeri dışı’ yanıtları artık hizmetinizde. Em istemcisi içindeki otomatik yanıtı yapılandırarak, her insanın e-postalarına yanıt veremeyeceğinizi bilmesini sağlarsınız. Kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz email programı olarak düşünebilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

eM Client

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
eM Client - ücretsiz email programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

eM Client 9.0.1361 BENZER İÇERİKLER
eM Client 9.0.1361 YAPILAN YORUMLAR