Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Emsisoft Anti-Malware ikon

Emsisoft Anti-Malware 2022.5.1.11474

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Emsisoft Anti-Malware  – Malware Temizleme Programı

 

Emsisoft Anti-Malware, virüs, malware ve  zararlıların temizlenmesi için  %100 sonuç verir.

Saldırganlar PC’nize yamalı yazılımlar yoluyla giriyor ve tüm dosyalarınızı şifreliyor. Verileri geri kurtarmak için 600 dolarlık bir fidye ödeyebilir misiniz? PC’nizi uzaktan kumandalı bir zombiye dönüştürürler. Bilgisayar gücünüz, spam göndermek, başkalarına saldırmak veya yasa dışı içerik depolamak için karaborsada toplu olarak satılır. Bilgisayar korsanları, en değerli şifrelerinizi elde etmek ve banka veya PayPal hesaplarınızı saniyeler içinde görünmez bir şekilde boşaltmak için phishing tekniklerini ve keylogger’ları kullanır.

Malware denizlen zararlı yazılımların bilgisayarda ki sıradan koruma programları ile temizlenmesi bazen zor olabilmektedir. Arka tarafta çalışarak, bilgisayarınızın kaynaklarını tüketmeden, bilgisayarınızın performanısını etkileyen ve bilgilerinizi riske sokan tüm zararlıları temizleyebilir. Genel olarak baktığımızda bu program, üstün algılama ve malware temizliği sağlayarak, bilgisayarınızın güvende olması ve performanslı olmasını sağlar. Bu konuda en çok ödül almış olma ünvanına sahiptir.

Emsisoft Anti-Malware, oluşabilecek kötü senaryo karşısında bile tüm internet tehditlerine karşı bulaşacak enfeksiyonları önlemek adına proaktif bir silahtır. Tamamen işlevsel 30 günlük deneme sürümünü indirerek programı test edip, dilerseniz satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra beğenmediğinizde, para iade garantisi vermektedir. Aksi takdirde güncelleme özelliğini kullanamayarak , programı ücretsiz kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Emsisoft Anti-Malware

Özellikleri:

Sörf Koruması; Eğer istemeden trojan, casus yazılım veya kötü amaçlı programın başka bir türü yayılan bir web sitesine erişmeye çalışırsanız, program bağlanmanızı engelleyecektir. Otomatik olarak her saat güncellenmektedir.

Gerçek zamanlı olarak kötü amaçlı yazılımlara karşı tarama

Emsisoft Anti-Malware File Guard tasarımı ile sürekli kendini optimize ederek  her saniye onlarca dosyayı tarar ve gerçek zamanlı akıllı koruma sağlar.  En önemlisi, Dosya Guard bilgisayarınızın arka planda çalışır.

Nihai Savunma; yazılım sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler ve  şüpheli bir şey olduğunda uyarı verir.

 

 

Yazan: meto

Emsisoft Anti-Malware 2022.5.1.11474 BENZER İÇERİKLER
Emsisoft Anti-Malware 2022.5.1.11474 YAPILAN YORUMLAR