En gelişmiş ve En İyi Antivirüs Programı

En gelişmiş ve En İyi Antivirüs Programı

Bitdefender Antivirus Plus

En gelişmiş ve En İyi Antivirüs Programı

 

En gelişmiş ve En İyi Antivirüs Programı tarifi biraz iddialı gibi görünebilir. En iyi tabiri kişilerin kendi ölçüsüne göre değişkenlik gösteren göreceli bir kavram da olabilir. Fakat kullandığınızda, gerçekten doğruymuş diyeceksiniz.

Bitdefender antivirüs ve koruma programlarından bahsediyorum elbette. Özellikle son yıllarda büyük değişimlerle son derece gelişmiş koruma teknolojisi sayesinde, bilgisayarınızı fidye yazılımları gibi tüm kötü amaçlı programlardan korur. Bitdefender, full gelişmiş özellikli antivirüs programı arayanlar için en ideal programların başında gelmektedir. Programın ücretsiz ve ücretli versiyonları bulunmakla beraber, elbette yüksek koruma özelliklerine sahip olmak için mutlaka ücretli seçeneklerin değerlendirilmesi gerekmektedir. Üstelik distribitür güvencesi, sınırsız teknik destek ve çok uygun fiyatla.

Özellikle ebeveyn denetimi konusunda programın Bitdefender Total Security olanı, hiç bir ebeveynin hayal edemeyeceği sayısız koruma özellikleri ile geldi. Bilgisayara kurduktan sonra, çocuğunuz için bir profil oluşturup uygulamanın mobil versiyonunu da çocuğunuzun telefonuna indirdikten sonra, tam denetime sahip olmaktasınız. Çocuğunuzun girmesini yada girmemesini istediğiniz siteler sizin tam kontrolünüzde oluyor. Ayrıca çocuğunuz için bir güvenli lokasyon belirledikten sonra, çocuğunuzun lokasyon dışına çıkıp çıkmadığını kontrol imkanı veriyor. Tüm bunların dışında çocuğunuzun ders saatlerine göre oynayacağı oyun ve uygulamaların çalışmasını kendi kontrolünüzde tutabilirsiniz. Çocuğunuzun sohbet uygulamalarında geçirdiği süre ve görüşme dökümlerini takip edebilirsiniz. Çocuğunuz güvenlik protokolünü aşma girişiminde bulunduğunda, program size bunu bildirir. İşte böyle donanımlı bir programdan bahsediyorum. Programın diğer özellikleri ve fiyatlarını görmek için aşağıdaki ürünleri tıklayın.

Bitdefender Antivirus Plus

Bitdefender Internet Security 2020

Bitdefender MOBILE SECURITY (ANDROID)

Bitdefender Mobile Security (iOS)

 

En gelişmiş ve En İyi Antivirüs Programı YAPILAN YORUMLAR