En Hesaplı ve Kullanışlı Video Editleme Programı

En Hesaplı ve Kullanışlı Video Editleme Programı

En İyi Video Düzenleme Programı

En Hesaplı ve Kullanışlı Video Editleme Programı

 

Özellikle Youtuber’lar tarafından son yıllarda video düzenleme programları oldukça rağbet görmeye başladı. Bu amaçla sizin için bir çok video düzenleme programını inceledik, kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz.

Adobe After Effect son  derece profesyonel bir program olmakla beraber, çok ciddi eğitim gerektiren kullanımı oldukça zor bir program. Kesinlikle stüdyo ortamı düzenlemeleri için tercih edilmekle beraber aylık kullanım ücreti 132,16 TL‘dir.

Adobe Premier CC, kullanımı After Effekt ile karşılaştırıldığında biraz daha kolay olmakla beraber, bütün özelliklerine hakim olabilmek için uzun bir eğitim gerektiren seçeneklerden biridir. Bu programın aylık kullanımı da, 132,16 TL‘dir. Yani After Effect ile aynı fiyata sahip olabilirsiniz. Bu programların en kötü tarafı aylık ve yıllık ödeme planlarına göre sahip olmanızdır. Yani ömür boyu kullanım bedeli bulunmuyor.

Camtasia Studio, kolay kullanımı ile ön plana çıkan video düzenleme ürünlerden biri olsa da, fiyat seçenekleri ile tercih sıralamasında geride kalan bir programdır. Bu programın fiyatı da ömür boyu kullanım olarak 248 $‘dır.

Vegas Pro, yine aynı şekilde kullanımı ciddi eğitim gerektiren profesyonel donanımlı özelliklere sahip amatörler için çok cazip olmayan programlardan biridir. Film yapımcıları için kullanımı daha cazip olmakla beraber, bu programın fiyatı da sınırsız 299$‘dır.

Wondershare Filmora Video Editor, amatör olarak youtube videoları düzenlemek için tercih edilen ve en çok ilgi gören, kullanımı son derece kolay ve çok sayıda profesyonel özelliklerle mükemmel projeler oluşturabileceğiniz bir program. Program ile videoları kesme, video kliplerini birleştirme, ses montajı, geçiş efektleri, renk efektleri, ağır çekim, zoom tekniği, green screen yapma ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz özelliklerle amatör düzenlemenin dışında profesyonel düzenlemeye de uygun bir video düzenleme programı. Tüm bu özellikleri ve kolay kullanımına rağmen programın satış fiyatı sınırsız olmak üzere 39,99$‘dır. Programı satın almak isteyenler kendi sitesinden inceleyerek satın alabilirler. Demosu’nu  buradan indirin. Buraya tıklayarak planları inceleyin.

Filmora Video Editor 10

 

 

En Hesaplı ve Kullanışlı Video Editleme Programı YAPILAN YORUMLAR