Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Euro Truck Simulator ikon

Euro Truck Simulator 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Euro Truck Simulator 2 – Kamyon Sürüş Simülatörü – Kamyon Sürme Oyunu

Euro Truck Simulator, kamyon kullanma becerinizi test edip geliştirebileceğiniz ücretsiz bir kamyon sürüş simülatörüdür.

Zorlu yol şartlarından geçerek, Avrupa’nın bir çok şehirlerini görme şansınız olacak. İngiltere, Belçika, İtalya, Hollanda, Polonya, ve 60 ‘tan fazla şehre kargolarınızı ulaştırmak için, yollarla mücadele edeceksiniz. Oyun içerisindeki kamyon markaları ve logoları bu oyuna özgü olarak lisanslanmıştır. Şimdi artık Türkiye haritası entegre ederek çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu haritayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Gerçek bir kamyon sürücüsü olma deneyimi yaşayacağınız bu kamyon oyunu ile yolların kralı olacaksınız. Yollardaki trafik ışıkları, barlar ve egzost dumanına kadar gerçekçi efektlere sahip bir oyundur. Kendi kamyon filonuzu kurabilir, garajlar ve şoförler kiralayabilirsiniz. Bir nevi kendi taşımacılık şirketinizi kurabileceğiniz bir oyundur. Oldukça keyifli  bu oyunu mutlaka denemek isteyeceksiniz.

Bu kamyon sürüş oyunu, masaüstü bilgisayarlar için sorun olmazken, dizüstü bilgisayarlarda ısınmaya yol açıyor. Aslında belki de bütün dizüstü bilgisayarlar için aynı durum söz konusu olmayabilir. Bilgisayarınıza kurduktan sonra bu uyarımızı dikkate alarak takip etmenizi öneririz. Bunun dışında mükemmelliğine söylenecek tek bir söz yok.

Deneyimlerimiz; Kendimizi gerçek bir kamyonda ve gerçek bir kamyon sürücüsü gibi hissettik. Yollardaki sürüş davranışları da, aynı gerçekte olduğu gibi. Yani siz yolu kapattığınızda diğer araçlar sıkışıp kalarak, trafiğin yığılmasına neden oluyor. Depo alanına girip manevra yaparak yükü boşaltma tarafı da ayrı bir zevk. Görevleri yerine getirmeniz için kullanacağınız navigasyon gayet başarılı. Sellektör, korna, sinyal ve yan aynalar gibi ihtiyaç olan her şey çok başarılı. ‘T’ tuşu ile dorseyi indirip kaldırabiliyorsunuz. Yeni sürümde grafikler inanılmaz harika. Kısacası daha fazlasını bekleyen var mı bilmem ama, biz bu oyunu çok beğendik ve tavsiye ederiz. Oyun SCS Software tarafından geliştirilmiştir. Oyunu indirmek için bilgisayarınızda Steam kurulu olması size kolaylık sağlayacaktır. Steam Yükle!

Euro Truck Simulator

 

 

Yazan: meto

Euro Truck Simulator 2 YAPILAN YORUMLAR