Hızlı Arama Robotu
Euro Truck Simulator ikon

Euro Truck Simulator 1.3

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

Euro Truck Simulator – Kamyon Sümülatörü

 

Euro Truck Simulator , Avrupa’da bir ilktir – Avrupa’daki uzun yol kamyonları ile Avrupa ortamında bir kamyon simülasyon oyunu

Roma’dan Berlin’e, Madrid’den Prag’a ve daha pek çok şehre kargoları gerçekçi araçlarla sürün. Oyun, Avrupa yolunda kullanılan kamyonlarının bire bir kopyasıdır. Avrupa’nın gerçekçi bir tasvirine gidin, güzel şehirlerini ziyaret edin, çeşitli kargoları alın ve zamanında teslim edin! Göreviniz bunlar olacak.

Euro Truck Simulator’daki yol ağı , gerçek Avrupa yollarına dayanıyor ve oyundaki şehirler, gerçek dünyadaki benzerlerinin karşınıza getiriyor. Oyun Avrupa’da geçtiği için, Avrupa kamyon tasarımları özel olarak öne çıkıyor – tüm kamyonlar, gerçek kamyonlara dayalı son derece gerçekçi, titizlikle ayrıntılı modeller kullanıyor.

Oyunda kamyon iç mekanları , dış mekanlar kadar aynı derecede etkileyici. Yanıp sönen göstergeler, sıcaklık ve düşük yakıt uyarı lambaları, silecekler gibi gerçek çalışma araçları ve doğal olarak  hız göstergesi de dahil olmak üzere eksiksiz bir gösterge setine sahiptir.  Bu oyun , gerçekten sürükleyici bir simülasyon ortamı sunar. Oyuncu, sanki direksiyon başında oturuyormuş gibi kabinde gezinebilir.

 

Yazan: meto

Euro Truck Simulator 1.3 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version