Hızlı Arama Robotu
Extra Keys ikon

Extra Keys 2.2.6

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

Extra Keys – Klavyeye Ekstra Karakter Ekleme

 

Extra Keys, klavyede bulunmaya bir çok karakteri kullanmak için çok iyi bir çözümdür. Karşınıza çıkan karakter ve sembolleri fare ile seçerek çalışmalarınıza dahil edebilirsiniz.

Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, İskandinav ve daha birçok dil için aksanlı karakterleri yazın. Ayrıca Kiril, Yunan ve diğer birçok özel semboller. Bu küçük Windows yalnızca masaüstü aracı, normal klavyenizde görünmeyen harflerin ve sembollerin kolayca girilmesini sağlar.

Bu sadece Windows karakter haritası gibi diğer yöntemlere bir alternatiftir. Pek çok insan Ekstra Anahtarları kullanışlı, kolay ve hızlı bir seçenek bulmuştur. Fareyi kullanarak, her harf geçerli imleç konumunda, doğrudan seçilen uygulamaya yazılır. Karakter ayrıca Pano’ya kopyalanır. Bazı durumlarda, doğrudan başka bir programa yazmak işe yaramayabilir, ancak karakter yalnızca Yapıştır’ı kullanarak eklenebilir.

‘Anahtar setleri’ seçimi – Batı ve Doğu Avrupa ‘Latin’ aralığından, Kiril, Yunan, Gürcü ve Ermeni alfabesinden karakterler sunar. Bazı semboller bazı klavye düzenlerinde zaten mevcut olabilir, ancak diğer uluslararası düzenlerde de kolayca erişilemez. Karakterler uygulamanıza girildiğinde, çoğu genel Windows fontlarıyla doğru şekilde görüntülenir. Birkaç son yazı tipi dosyası sürümleri veya uygun bir yazı tipi seçimi gerekir.

Kullanımı güvenli – Ekstra Tuşlar, gerçek klavyeden girilmiş gibi tuş vuruşlarını sentezler. Başka hiçbir şey yapmaz ve hiçbir şekilde hedef uygulamalara müdahale etmez. Windows işletim sisteminden bağımsız olarak özel bir kurulum gerektirmez.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Küçük, basit ve minimal – tuşların ekran paneli mümkün olduğunca kompakt olacak şekilde tasarlanmıştır. ‘Daha fazla / daha az’ düğmesi noktalama işaretleri ve özel semboller eklemek için yalnızca alfabetik karakterlerin gösterilmesi veya genişletilmiş bir panel arasında hızlı geçişi sağlar. Programın kendisi de kendi gömülü karakter fontunu içermesine rağmen bellekte çok küçük.

Hızlı erişim – düğme paneli penceresi sistem tepsisi simgesine en aza indirir, böylece tek bir tıklatmayla her zaman erişilebilir. Simge isteğe bağlı olarak Windows başlangıcında yüklenebilir. Yenile düğmesine tıkladığınızda mevcut uygulama listesini yeniler. Ekstra Anahtarlar, e-posta, kelime işlem, elektronik tablo vb. Birçok uygulamaya doğrudan girmek için başarıyla kullanılmıştır.

Program her zaman Plant Base yazılımımızın bir parçası olarak dahil edildi ve hala devam ediyor. Bununla birlikte, bağımsız bir ücretsiz yazılım programı olarak ücretsiz olarak sunduk – kayıt olmadan, zaman sınırlaması olmadan, reklamsız veya reklamsız, sınırsız ve ücretsiz. Değerli bulursanız, lütfen daha da geliştirilmesi için küçük bir bağış yapmayı düşünün.Ayrıca yalnızca bir kerelik küçük bir lisans ücreti (6 £) için de kullanılabilir – Programlar veya web sayfaları için kaynak kodunu düzenlemesi gerekebilecek daha teknik kullanıcılar için Extra Keys Pro sürümü. Bu, çeşitli karakter kodları olarak çıktı alma seçenekleri veren ek bir özelliğe sahiptir.

 

 

Yazan: meto

Extra Keys 2.2.6 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version