Extra Ön Muhasebe Programı

Extra Ön Muhasebe Programı 7.1.1.0

Extra Ön Muhasebe Programı – Kullanışlı Muhasebe Programı

 

Extra Ön Muhasebe Programı, muhasebe programı arayanlar için kullanabilecekleri bedava bir alternatif programdır.

Çok az sayıda bedava muhasebe programı olmakla birlikte, Extra Ön Muhasebe Programı sizin için bedava alternatif programlar içerisinden iyi bir seçenektir. Ücretsiz olduğu halde, birçok ücretli muhasebe uygulamaları gibi geniş çaplı özelliklere sahiptir. Fatura ve İrsaliye ile satış, Stok giriş ve çıkışları, iskonto faturası oluşturma, banka giriş ve çıkışları, sınırsız stok girişi, otomatik barkod oluşturma, kar zarar analizi ve çok daha çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Cari hesap takibi ve vadesi yaklaşan alacaklar için otomatik uyarı özelliği ile hem veresiye defterlerinden kurtulmuş olacak hem de iş yoğunluğu ve günlük koşuşturma arasında alan kişi tahsilatlarınızı unutmadan yapabileceksiniz. Cari tahsilat kaydı daha sonra tahsilat makbuzu yazdırabilirsiniz. Tahsilat meblağı otomatik olarak kasaya işlenerek ikinci bir muamele yapmanıza ihtiyaç duymadan kasa takip edeni yapabilirsiniz.

Ön muhasebe programımız; yığın, cari, fatura, irsaliye, kasa, banka, taksitli satış, çek-senet, öneri, sipariş, personel ve rapor modüllerini içermektedir. Ucuz muhasebe programı içinde ihtiyaç duymadığınız modülleri çıkartarak muhasebe programı maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Extra Ön Muhasebe Programı

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Extra Ön Muhasebe Programı 7.1.1.0 YAPILAN YORUMLAR