Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Extreme Jungle Racers

Extreme Jungle Racers

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Extreme Jungle Racers, 3 boyutlu ve oldukça eğlenceli bir modifiye araba yarışı oyunudur.

Bu yarışın diğerlerinden farkı, kamyon, pikap ve ralli arabalarının karma olarak yarışmasıdır. Bu rekabette üç farklı modda yarışacaksınız. 18 etaptan oluşan yarışın galibi olmaya hazırsanız, bu oyunu bilgisayarınıza ücretsiz olarak kurup hemen başlayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan diğer oyunların bir çoğunda olduğu gibi, Extreme Jungle Racers düşük boyutlu bir oyundur. Bilgisayarınızı yormaz ve üzmez. Ayrıca çok özellikli ekran kartlarına da ihtiyaç yoktur. Kurulumu ve oynanması oldukça kolay bir oyundur. Yarışa başlamadan önce ‘option’ kısmından ‘Elimination’ seçeneğini tıklarsanız, çok sayıda arçlar ile yarışırsınız. Oyunu ‘Continue’ şeklinde başlatırsanız tek araçlık bir sürüş yaparsınız. Araç olarak siyah olanı seçmenizi tavsiye ederim.

Bir çok benzer ücretli oyunlar ile karşılaştırdığımızda, eğlenceli zaman geçirmek için ücret ödemenize gerek kalmadan oynayabileceğiniz az sayıda araba yarışı oyunlarından biridir. Bilgisayarımıza kurup denediğimiz ve gerçekten oldukça zevkli olduğunu söyleyebileceğimiz bir oyun. Bu oyunu sizlerde sitemizden indirip bilgisayarınıza kurabilir ve ücretsiz olarak eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

Extreme Jungle Racers

Yazan: meto

Extreme Jungle Racers YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları