Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
EZ Game Booster ikon

EZ Game Booster 1.6.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

EZ Game Booster – Oyun Hızlandırma Programı 🚀

 

EZ Game Booster, oyunları hızlandırmak için bilgisayarı optimize eden bir programdır.

Program, gereksiz özellikleri devre dışı bırakmak, diğerlerini optimize etmek ve işletim sisteminizde çok çeşitli ayarlamalar yapmanıza olanak tanır. Sonuç olarak, önemli miktarda kaynak boşaltabilirsiniz, böylece oyunlarınız daha iyi performans gösterebilir.

EZ Game Booster ücretsiz ve ücretli sürümleriyle gelir. Tüm modern Windows platformlarında çalışır ve hem 32 hem de 64 bit sürümlerini destekler. Yazılımı yüklemek hızlı ve zahmetsiz bir iştir ve herhangi bir özel gereksinimi bulunmaz.

Yazılım çok sayıda seçeneği kullanımınıza sunar. Bir dizi sekmede düzgün bir şekilde düzenlenirler ve değişiklikleri uygulamak için bunları bir kez tıklamanız yeterlidir. İlk sekme yapabileceklerinize genel bir bakış sunar. Yazılım, performansınızı artırmak için ağ, hız ve kararlılık ayarları yapmanızı sağlar. Dahası, tüm bu ince ayarları tek bir seferde yapabilirsiniz, sadece ana sayfadaki büyük bir düğmeyi tıklayarak.Birer birer ince ayar yapmak istiyorsanız, ikinci sekmeye gidebilirsiniz. Windows Güvenlik Merkezi’ni devre dışı bırakmak, ağ hızını optimize etmek vb. Yani belirli eylemleri gerçekleştirmek için tek bir tıklama yeterlidir. Efektler anlıktır ve ayarlarınızı geri almak için düğmelere ikinci kez tıklayabilirsiniz. Daha fazla sayıda ince ayarı geri almak için bir dizi Geri Yükleme seçeneğini de tıklayabilirsiniz.

Performans ayarları yapmanın yanı sıra gerçekleştirebileceğiniz başka eylemler de vardır. Örneğin, yükleme süresini artırmak için bir oyunun yolunu birleştirebilirsiniz. Ayrıca, yazılım, sadece yolunuza çıkan çeşitli Windows 10 özelliklerini devre dışı bırakan bir araç koleksiyonu ile birlikte gelir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

EZ Game Booster

 

Yazan: meto

EZ Game Booster 1.6.3 BENZER İÇERİKLER
EZ Game Booster 1.6.3 YAPILAN YORUMLAR