Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
F-Secure Antivirus ikon

F-Secure Antivirus 18.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

F-Secure Antivirus – Antivirüs Programı

 

F-Secure Antivirus, bilgisayarı zararlı yazılımlara karşı korumak için geliştirilmiş güçlü bir antivirüs programı.

Bazı antivirüs şirketleri, temel antivirüs yazılımlarına göre çok daha fazla ekstra özelliklerine sahip gibi görünüyor. Güvenlik duvarı, spam filtresi, VPN gibi ek özellikler… F-Secure Anti-Virus, diğerlerinin aksine, sisteminizi fidye yazılımı da dahil olmak üzere her türlü kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma görevine odaklanır. Gelişmiş ağ koruması kötü amaçlı yazılım barındıran URL’lere erişimi etkili bir şekilde kesmesine rağmen, tarayıcınızı hileli web sitelerinden uzak tutmaya  çalışmaz.F-Secure minimalist ana pencere  ve bol miktarda beyaz alana sahiptir. Her şey yolunda olduğunda, “Bilgisayarınız korunuyor” şeklinde bir bildiri ve yeşil bir simge görünür. Bir şeyler yanlışsa, sorunu açıklar ve kırmızı bir simgeye geçer. Bir tarama başlatmak için büyük mavi düğmeye veya ayarlar sayfasını açmak için bir bağlantı bölümü bulunuyor. Soldaki basit iki öğeli menü, ana virüsten koruma sayfası ile güncellemeleri kontrol etmenize, son olayları görüntülemenize, bir örnek göndermenize ve daha pek çok şeye olanak sağlayan bir araç sayfası arasında geçiş yapar.

Uzun bir kurulum sürecinden sonra, yazılım da uzun süren bir otomatik güncelleme gerçekleştirir. F-Secure Antivirus’ü başlattıktan sonra, reklam kullanıcı dostu arayüzü ile tanışırsınız. Antivirüs sisteminde pek çok özellik yoktur, bu nedenle yeni başlayanlar nasıl çalıştığını anlamakta zorlanmamalıdır.

Ana pencerede, virüs ve casus yazılım taramasının, planlanan görevlerin ve DeepGuard’ın mevcut durumuna erişebilir, ancak genel statistikleri de görüntüleyebilirsiniz. Virüs ve casus yazılım taraması, e-postalardaki virüsleri taramak ve kaldırmak için etkinleştirilebilir, aynı zamanda izleme çerezlerini de engelleyebilir, DeepGuard ise gelişmiş işlem izlemeyi kullanacak şekilde ayarlanabilir. Oldukça geçmişi eski ve referansı geniş bu Antivirüs Programını hemen indirip deneyebilirsiniz.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

F-Secure Antivirus

 

 

 

Yazan: meto

F-Secure Antivirus 18.5 BENZER İÇERİKLER
F-Secure Antivirus 18.5 YAPILAN YORUMLAR