Facebook Masaüstü Messenger ikon

Facebook Masaüstü Messenger 78.5.114

Facebook Masaüstü Messenger

Facebook Desktop Messenger , temel işlevi arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla Facebook’ta bir web tarayıcısı kullanmanıza gerek kalmadan sohbet etmek için kullanacağınız hafif ve kullanımı son derece basit bir yazılım.

Programı başlattıktan sonra, oturum açmak için hesap bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Daha sonra, son konuşmanızın yanı sıra önceki konuşmalarınızı hemen bir yan panele yükleyecektir.

Facebook Desktop Messenger, basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, görünüşünün çoğu Facebook ‘Sohbetler’ bölümüne benzemektedir, bu nedenle düzgün bir şekilde çalışırken çok az sorun yaşarsınız.

Tarayıcı kullanmadan Facebook’ta mesaj gönderin ve alın

Şu anda çevrimiçi olan ve konuşabileceğiniz arkadaşlarınızı görüntülemenizi sağlayan Facebook sohbet hizmetinin aksine, bu yardımcı program yalnızca son zamanlarda mesaj alışverişi yaptığınız kişileri görüntüleyecektir.

Ancak, kişi veya grup aramak için kullanılabilecek bir ‘Ara’ işlevi sunar. Konuşmak istediğiniz arkadaşınızı bulduğunuzda, uygun olup olmadıklarının durumu görünür olacak ve onlara mesajların yanı sıra dosyalar veya ifadeler göndermeye başlayabilirsiniz.

Dahası,  sohbet ettiğiniz kişi çevrimiçi olduğu sürece sesli ve görüntülü aramaları destekler. Geçmiş konuşmalar sessize alınabilir veya silinebilir, okunmamış veya spam olarak işaretlenebilir, böylece gelecekte onlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Facebook Masaüstü Messenger

 

 

 

Yazan: meto

Facebook Masaüstü Messenger 78.5.114 YAPILAN YORUMLAR