Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Facebook Messenger Sohbet Baloncuklarını Kapatma

Facebook Messenger Sohbet Baloncuklarını Kapatma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Dünyada oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine sahip Facebook‘un Android mobil cihazlarda kullanılan mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger, sohbet balonları  ile gelene mesajları takip etmemizi ve cevap vermemizi kolaylaştırıyor.

Bu uygulamanın esas amacı Facebook arkadaşları ile sohbet kolaylığı sağlamaktı. Fakat çok sayıda uygulamalar ile kullanılan akıllı telefonlarda oluşan performans kaybı, bazı uygulamaları kısıtlama zorunluluğu oluşturdu. Sohbet baloncuklarını kapatmak ta bunlardan biri.

Facebook Messenger uygulaması ilk kullanıldığı anda varsayılan olarak sohbet baloncuklarınon açık olması şeklindedir. Facebook Messenger sohbet balonlarını kapatmak son derece kolaydır. Aşağıda ki adımları takip ederek bunu kolayca yapabilirsiniz.

Öncelikle, Facebook Messenger uygulamasını çalıştırarak uygulamanın en sağında bulunan çark işaretine tıklayarak Ayarlar sekmesine gelin. Burada bulunan “Sohbet balonları” seçeneğine tıkladığınızda, sohbet balonlarını kapatma ile ilgili seçeneği göreceksiniz.

Facebook Messenger Sohbet Baloncuklarını Kapatma

Yazan: meto

Facebook Messenger Sohbet Baloncuklarını Kapatma BENZER İÇERİKLER
Facebook Messenger Sohbet Baloncuklarını Kapatma YAPILAN YORUMLAR