Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Facebook Lite ikon_200x200

Facebook for iPhone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Facebook – Facebook iPhone Uygulaması

 

Facebook, iOS uygualaması, iPhne telefonlar için geliştirilmiştir. Arkadaşlarınız, aileniz ve sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle bağlantı kurmanızı sağlar.

Uygulama sayesinde, arkadaşlarınız ile özel olarak iletişim kurmak, en sevdiğiniz içeriği izlemek, ürün satın almak ve satmak ya da sadece topluluğunuzla zaman geçirmek gibi imkanlardan faydalanırsınız. Facebook‘ta en önemli kişilere ayak uydurmak kolaydır. Birlikte keşfedin, tadını çıkarın ve daha fazlasını yapın.

Facebook lite2Facebook lite

Sevdiklerinizle güncel kalın:

• Aklınızdakileri paylaşın, gönderiler aracılığıyla önemli yaşam olaylarını duyurun ve günlük anları hikayelerle kutlayın.

• Kendinizi profiliniz ve yayınlarınızla ifade edin, izleyin, tepki verin, etkileşim kurun ve gün boyunca arkadaşlarınızla iletişimde kalın.

İlgi alanlarınızı gruplarla paylaşan kişilerle bağlantı kurun:

• On milyonlarca grupla, tüm ilgi alanlarınız için bir şeyler bulacaksınız ve sizinle ilgili daha fazla grup keşfedeceksiniz.

• Tüm grup içeriğinize hızlı bir şekilde erişmek için Gruplar sekmesini hub olarak kullanın. Yeni keşif aracı ve önerileriyle ilgi alanlarınıza göre ilgili grupları bulun.

Topluluğunuzla daha fazla ilgili olun:

• Yakınınızda gerçekleşen etkinlikleri, desteklenecek işletmeleri, yerel grupları ve parçası olunacak etkinlikleri keşfedin.

• Arkadaşlarınızın yerel önerilerine bir göz atın, sonra onlarla koordine edin ve bir araya gelmek için planlar yapın.

• Sizin için önemli bir nedenden dolayı fon toplamak, hedeflerine ulaşmak için yardım isteyen birine rehberlik etmek ve yerel bir kriz durumunda, malzeme, yiyecek veya barınak bulmak veya vermek için diğer insanlarla bağlantı kurmak.

Watch ile birlikte eğlencenin tadını çıkarın:

• Güzellik, spor ve eğlence gibi konularda orijinal şovlardan içerik oluşturuculara, trend videolara kadar her türlü içeriği keşfedin.

• Sohbetlere katılın, başkalarıyla paylaşın, izleyiciler ve içerik oluşturucularla etkileşime geçin ve daha önce hiç olmadığı gibi birlikte izleyin.

Marketplace ile satın alma ve satma:

• İster günlük ister türünün bir ürünü olsun, ev eşyalarından Marketplace’teki bir sonraki arabanıza veya dairenize kadar her şeyi keşfedebilirsiniz.

• Satılık kendi öğenizi listeleyin ve Messenger aracılığıyla alıcılar ve satıcılarla rahatça iletişim kurun

App Store açıklamamızın yasal bölümünde Veri Kullanım Politikamızı, Şartları ve diğer önemli bilgileri okuyun.

Arka planda sürekli çalışan GPS kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir. Bunu gerektiren isteğe bağlı özellikleri açarak bize izin vermedikçe Facebook arka planda GPS çalıştırmaz.

 

 

Yazan: meto

Facebook for iPhone YAPILAN YORUMLAR