Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fake_Webcam_ikon

Fake Webcam 7.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Fake Webcam – Sahte Web Kamerası

 

Fake Webcam, Web Kamerası gibi görünen plastik bir ürün değildir; video ile bir Webcam yayınını simüle eden bir yazılımdır.

Masaüstünüzü, ekran görüntülerinizi ve gerçek Web kamerası beslemelerinizi de yakalayabilir ve videoları metin ve efektlerle kaplayabilirsiniz. Sahte Web Kamerasını gerçek bir Web kamerası gibi kullanabilirsiniz, ancak bu ilginç araç, sunumlar, promosyon malzemeleri, eğitim videoları ve kılavuzlar oluşturma ve bunları sosyal medya ve IM istemcileri aracılığıyla normal Web Kamerası gibi yayınlama şeklinde başka özelliklere de sahiptir. Bir nag ekranı ve çıktıdaki filigran ile 30 gün boyunca denemek ücretsizdir.Bu kullanımı kolay yazılım, herhangi bir videoyu kullanabilir ve böyle bir donanıma ihtiyaç duyan çoğu uygulamada geleneksel bir web kamerası işlevi görebilir. Aynı zamanda, masaüstünün bir alanını seçmenize ve gerçek görüntü yerine görüntülemenize olanak tanır. Arayüz oldukça basit olduğu için, yayınlamak istediğiniz bir veya daha fazla film dosyasını seçmeniz, üzerine tıklamanız ve oynat düğmesine basmanız gerekiyor ve bu temelde bu. Ayarlar menüsünde bulacağınız güzel bir özellik, belirli bir videoyu döngüye koymanıza veya listedeki tüm öğelerin sırayla oynatılmasına izin vermenize olanak tanır.

Sahte Web Kamerasını denedik ve  oldukça kolay kuruldu. Program, medya codec bileşenleri, ekran yakalama araçları ve dosya bölücüler gibi çeşitli ücretsiz araçlardan yararlanır; birçoğu bize iyi performans gösterdi. Tek aksaklık, devre dışı bırakamayacağımız bir e-posta kayıt iletişim kutusu içeriyordu. Satın almadan önce denemek için e-posta adresimizi kaydetmemiz konusunda oldukça ısrarlı olduğunu gördük. Program oldukça eğlenceli. İndirmek isteyenler sitemizden indirip deneyebilirler.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Fake Webcam

 

 

 

Yazan: meto

Fake Webcam 7.4 YAPILAN YORUMLAR

  • anon
    2 sene önce

    yani gerçekten çok güzel