Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FastRawViewer 2.0.6.1971

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

FastRawViewer – RAW görüntüleme Programı

 

FastRawViewer, Ayrıntılı exif bilgileri, toplu işleme ve birden çok RAW formatı desteği sunan bu verimli resim görüntüleyiciyi kullanarak RAW dosyalarınızı kolaylıkla görüntüleme imkanı sağlar.

Hem profesyonel hem de amatör fotoğrafçılara adanmış olan FastRawViewer , RAW fotoğrafları yüksek hızlarda işleyebilir ve hangi görüntünün saklanıp hangisinin atılacağına hızlı bir şekilde karar vermenize yardımcı olabilecek bilgiler sağlayabilir.

Amacı, yüzlerce çekimi sıralamak ve seçmek için harcadığınız sayısız saatten tasarruf ederken, RAW ve JPEG görüntüler için denge, pozlama ve diğer benzer parametreleri ayarlamak için basit bir yol sağlamaktır.

Tatmin edici işleme hızı ve cömert kamera desteği

En büyük avantajlarından biri işleme hızıdır. Modern donanım bileşenlerinin ve grafik standartlarının (OpenGL ve DirectX) gücünden yararlanarak, fotoğrafları rahat bir FPS hızında görüntüleyebilir.

Uygulama çok çeşitli kamera modelleriyle uyumludur ve çeşitli dosya türlerini açabilir: ARW, CR2, CRW, DC2, DCR, DNG, FFF, HDR, NEF, ORF, RAW, RDC, SR2, MEF, RW2, X3F, bunlardan sadece birkaçı. Yalnızca çektiğiniz her fotoğrafa yakından bakmanıza olanak tanımakla kalmaz, aynı zamanda RAW histogramını ve görüntünün kalitesini değerlendirmenize ve belirli ayarlamalar yapmanıza yardımcı olabilecek diğer ayrıntıları da görüntüler.

Görüntü kalitesini değerlendirin, fotoğrafları derecelendirin ve sıralayın

Sadelik ve erişilebilirliğe odaklanan arayüzü basit ve sezgiseldir. Birçoğu gerçek resim tarafından işgal edilirken, doğru alan RAW histogramını barındırırken, fotoğrafı derecelendirmenize yardımcı olabilecek diğer görüntü değerlendirme araçlarını barındırır.

FastRawViewer size aşırı ve az pozlama bildirimlerini gösterir ve ayrıntılı görüntüleme için odak zirvesini, beyaz dengesini ve gölge artırmayı değiştirmenize olanak tanır. Görüntüyü geliştirmek için poz seviyesinde ince ayarlamalar yapabilirsiniz. Fotoğraflar kolayca derecelendirilebilir ve onaylandı veya reddedildi olarak etiketlenebilir, bu da saklanacak fotoğrafları sıralamanızı ve seçmenizi kolaylaştırır.

Tüm fotoğrafçılar için sahip olunması gereken bir araç

FastRawViewer, fotoğrafçıların işlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve en iyilerini düzenlemeye geçmeden önce RAW çekimlerinden hızla geçmelerini sağlar. Beyaz dengesi açıkken ve RAW histogramı ile fotoğrafın kalitesini değerlendirmek çok daha kolay. Bu uygulama, aksi takdirde kamera çekimlerine bakmak ve manuel olarak sıralamakla boşa harcanacak önemli miktarda zaman kazandırabilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

FastRawViewer

 

 

Yazan: meto

FastRawViewer 2.0.6.1971 BENZER İÇERİKLER
FastRawViewer 2.0.6.1971 YAPILAN YORUMLAR