Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FenrirFS 2.6.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

FenrirFS – Gelişmiş Dosya Yönetimi Uygulaması

 

FenrirFS, tüm dosyaları etiketlerle yönetmenizi sağlayan, organizasyon gerektirmeyen ve üç modda bulma kolaylığı sağlayan bir dosya yönetimi uygulaması.

Dosyalara etiket adı verilen bir dizi sınıflandırma etiketi ekleyebilirsiniz. Artık dosyalarınızı hangi klasöre koyacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Renkli etiketlerle dosyalarınızı düzgün ve kolay bir şekilde yönetme imkanı sağlar. Hızlı Ön izleme ile yalnızca görüntüleri değil, PDF’leri ve metin dosyalarını da ayrı bir pencerede ön izleyebilirsiniz. Dosyayı açmadan hemen içeriğini görebilirsiniz. Ayrıca, dosyayı başka bir yazılımla çıkarmaya gerek yoktur. Ara çubuğuna basarak hemen program penceresinde görüntüleyebilirsiniz.

Programda dosya durumunu otomatik olarak yansıtmak için otomatik senkronizasyonu kullanabilirsiniz. Artık dosyaları manuel olarak eklemeniz gerekmiyor. Klasörler ayrıca otomatik olarak etiketlere dönüştürülür, böylece onları sorunsuz bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bununla beraber, Windows Belgeler klasörünü ve Resimler klasörünü senkronize eden bir profil kullanabilirsiniz. Yeni bir profil oluştururken manuel ve otomatik senkronizasyon arasında da seçim yapabilirsiniz.

Eklenen dosya çalışma tepsisinde görüntülenir. En çok kullanılan dosyaları görüntüleyerek ihtiyacınız olan dosyalara hızlıca ulaşabilirsiniz. Dosyaları çalışma tablanızda arşivlemek sizi “Tüm Dosyalar”a götürecektir. Arşivlemeden önce etiketleyin veya yıldız ekleyin, böylece daha sonra kolayca bulabilirsiniz. Dosya sunucusundaki dosyalar gibi taşımak istemediğiniz dosyalar için “takma adlar” oluşturun ve yönetin. Takma ad yaparsanız, gerçek dosyayı taşımadan bu program ile yönetebilirsiniz.

Dosya türü ve kullanılan tarih gibi koşulları sağlayan dosyalara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Akıllı klasörleri kendiniz de ekleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Arama çubuğundan dosyaları yüksek hızda arayabilirsiniz. Her karakter girdiğinizde, dosya daraltılır ve aranır, böylece girerken arama yapabilirsiniz. Akıllı klasörde arama aralığını belirleyebilir ve sık kullanılan arama sözcüklerini ayarlayabilirsiniz. Daha fazla dosya bulabilirsiniz. Otomatik sıralamayı ayarlayarak, dosya eklerken etiketleme ve arşivleme gibi işlemleri ayarlayabilirsiniz. Çeşitli klavye kısa yolları standart olarak sağlanır. Tercihler menüsünün klavye ayarları ekranından tuş ayarlarını özelleştirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

FenrirFS

Yazan: meto

FenrirFS 2.6.6 YAPILAN YORUMLAR