File & Image Uploader ikon_200x200

File & Image Uploader 8.1.3

File & Image Uploader – Dosya Transfer Programı

 

File Image Uploader, 700’den fazla dosya barındırma sunucularına, dosya upload etmek için kullanacağınız bir yazılımdır.

Program ücretsiz olarak kullanılıyor olsa bile, bu sadece bir adet sunucuya ücretsiz olarak dosya upload etmenizle sınırlı. Diğer sunuculara dosya göndermek için, programı satın almanız gerekiyor. Son derece kolay bir kullanıma sahip olmakla beraber, Türkçe dil desteğine sahiptir. Tarayıcılar üzerinde dosya gönderimi ile karşılaştırdığımızda, oldukça yüksek bir hız ve performansa sahip olduğunu gördük.

Bu yazılım sayesinde, dosya upload sitelerine resim, video, program, oyun veya daha bir çok dosya türlerini gönderebilirsiniz. Ayrıca çok sayıda dosyayı toplu olarak upload edebilirsiniz. Google Drive, youtube, Dropbox gibi dosya yüklenebilir sitelere kolay ve hızlı yüklemeler için tercih edebileceğiniz bu yazılımı yüklerken, Avira kullanıyorsanız, bu koruma yazılımını geçici olarak ‘disable’ etmeniz gerekecektir.

Sürekli olarak online veri depolama alanlarına dosya yüklemesi veya youtube gibi sitelere video yüklemesi yapıyorsanız, bu program yükleme işlemlerinizi daha hızlı yapmanız için oldukça işinize yarayacaktır. programı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.
File & Image Uploader

 

Toplam Puan

Yazan: meto

File & Image Uploader 8.1.3 BENZER İÇERİKLER
File & Image Uploader 8.1.3 YAPILAN YORUMLAR