FileOptimizer ikon

FileOptimizer 15.00.2636

FileOptimizer – Dosya Sıkıştırma ve Optimizasyon Aracı

 

FileOptimizer,  çeşitli türlerdeki dosyaları sıkıştırmak ve optimize etmek  ve bunları e-postalara daha kolay eklemek için tasarlanmış güvenilir ve kullanışlı bir yazılımdır.

Bu uygulama BMP, CHM, CHS, DOCM, DOCX, fits, XSF ve diğer çeşitli türler dahil tüm dosyalarınızı optimize eder. Ayrıca,  kullandığı çeşitli yeniden sıkıştırma ve optimizasyon teknikleri sayesinde boyutunu küçültebilir.

Yeniden sıkıştırmayı ve optimize etmeyi seçtiğiniz dosya türünden bağımsız olarak, yardımcı programın kullanımı çok kolaydır ve içerik ağırlığını azaltması gereken web geliştiricileri veya sayfa yükleme hızını artırmak isteyen web yöneticileri dahil olmak üzere çeşitli kullanıcılar için uygundur.

File Optimizer, optimize etmek istediğiniz kadar dosya eklemenize veya bunları uygulamanın içine sürükleyip bırakmanıza ve ardından üst kısımda bulunan ‘Tüm dosyaları optimize et’ düğmesine basmanıza olanak tanıyan sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. pencerenin.

Dosyaların orijinal boyutunu, optimize edilmiş boyutunu ve her birinin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Varsayılan olarak, program ek meta verileri ve diğer gereksiz bilgileri kaldırır, ancak orijinaller üzerinde daha fazla değişiklik yapmak istiyorsanız orijinal dosyaları Geri Dönüşüm Kutunuzda tutmaya devam eder.

Seçenekler penceresi, uygulamanın görünümünü ve davranışını da kolayca yapılandırmanıza olanak tanır. Optimizasyon düzeyini Normal, Hızlı veya Daha İyi olarak değiştirebilir ve ayrıca işlem önceliğini Normal, Gerçek Zamanlı veya Yüksek olarak değiştirebilirsiniz.

Seçenekler penceresinde bulunan GZ, JPEG, MP3 veya PNG gibi diğer sekmeler, meta verileri kopyalamanıza ve PDF profilini Yazıcı veya Ebook olarak değiştirmenize olanak tanır.

Genel olarak, File Optimizer iyi bir izlenim bırakıyor ve mevcut tüm kaynaklardan ve seçeneklerden yararlanmanızı sağlayarak dosyaları türlerine bakılmaksızın yeniden sıkıştırmanın sezgisel bir yöntemini sunduğu için çok kullanışlıdır.

FileOptimizer

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

FileOptimizer 15.00.2636 YAPILAN YORUMLAR