Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Files Terminator Free ikon

Files Terminator Free 2.7.0.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Files Terminator Free – Dosya ve Klasörleri Kalıcı Silme Yazılımı

 

Files Terminator Free, dosyaları kalıcı olarak tekrar geri döndürülmez şekilde silmek için kullanacağınız bir programdır.

Bilgisayarınızı yükseltmek istiyorsanız, muhtemelen eski sabit diskiniz de dahil olmak üzere bazı donanımların satılması gerekir. Ancak, dosyalar silinmiş ya da disk biçimlendirilmiş olsun, verileriniz özel uygulamalarla kurtarılabilir.

Files Terminator Free gibi yazılımlar, verilerin kurtarılmasının ötesine geçene kadar birden çok kez üzerine yazarak bilgisayarınızdan bilgileri kalıcı olarak silmek için yardımcı olabilir. Yazılım, kullanıcıların deneyim düzeyi ne olursa olsun anlaşılması kolay güzel, sezgisel bir arayüzle birlikte gelir.Geri Dönüşüm Kutusu’na gönderilerek normal yöntemlerle silinen veya Shift + Delete ile kaldırılan dosyalar özel yazılımla kurtarılabildiğinden, dosyaların tamamen silinmesini sağlamak için ek önlemler alınması gerekir.

Files Terminator Free, Pseudorandom (1 geçiş), Rus Gost (2 geçiş), ABD Savunma Bakanlığı (3 geçiş), Bruce Scheneier (7 geçiş) ve Peter Gutmann (35 geçiş) gibi çeşitli sayıda geçiş içeren çoklu silme algoritmaları ile birlikte gelir. ).

Sürücüleri biçimlendirmek dosyaların gerçekten kaybolduğunu garanti etmediği için, program tarafından ayrıca “Boş Alanı Yok Et” seçeneği de sunar. Bu, bölümlerinizdeki kullanılmayan alanın diğer dosyalarla aynı silme algoritmalarına tabi olduğu anlamına gelir. Bu yüzden bu yazılım dosyaları kalıcı olarak silmenin bir yoluna ihtiyacınız olduğunda kullanışlı olabilen kullanışlı ve etkili bir araçtır.

Bu yazılımda sunulan özellikler oldukça gelişmiş olsa da, sezgisel arayüz, her deneyim seviyesindeki kullanıcıların sabit disklerini hemen nasıl temizleyeceklerini öğrenmelerine yardımcı olur. Bu, özellikle HDD’lerinizi satmaya veya atmaya çalıştığınızda ve kimsenin bilgileri kurtaramayacağından emin olmak istediğinizde kullanışlı olabilir.

Yazılım İngilizce, Danca, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve Portekizce gibi çeşitli dilleri desteklemektedir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Files-Terminator-Free.

 

 

 

Yazan: meto

Files Terminator Free 2.7.0.5 YAPILAN YORUMLAR