Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FilmForth ikon

FilmForth – FREE Video Editor & Movie Maker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

FilmForth – FREE Video Editor & Movie Maker

 

FilmForth kendisini ücretsiz bir video düzenleyici ve slayt gösterisi oluşturucu olarak tanıtmaktadır. Deneyimi ne olursa olsun, temelde herhangi bir kullanıcının video klipleri, fotoğrafları, müziği, geçişleri ve hatta metni birleştirerek güzel videolar oluşturmasına yardımcı olacak çok çeşitli araçlara sahiptir.

Yeni başlayanlar için, uygulamanın JPG, BMP, GIF, WEBP, MP4, WMW, AVI, WEBM, TS, 3GPP, M4V, MOV, MKV, MTS, M2TS gibi çok çeşitli medya formatlarını desteklediğini belirtmekte fayda var.

Video düzenleme açısından, programın kapsanan temel bilgilere sahip olduğunu söylemek güvenlidir. Fotoğraflardan ve video kliplerden filmler yapma, videoları bölme, videoları kırpma, videoları döndürmenize, dönüştürme ve birleştirme, geçiş efektleri ekleme, sesi ayırma, kareleri dondurma gibi konularda düzenleme imkanı sağlar.

İlaveten, metin başlıkları ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Uygulama, yazı tipini, yazı tipi boyutunu değiştirmenize ve kalın, italik ve renk gibi çeşitli efektler eklemenize izin verdiği için metnin kendisi çeşitli şekillerde biçimlendirilebilir. Daha önce de belirtildiği gibi, videolara arka plan müziği eklemek de bu uygulamanın size yardımcı olabileceği bir şeydir.

Yerleşik bir kitaplıktan örnekler ekleyebilir veya kişisel koleksiyonunuzdan müzik aktarabilirsiniz. Ayrıca seslendirme efektleri ekleyebilir, bölebilir, kırpabilir ve sesin yüksekliğini ayarlayabilir, ayrıca çeşitli yavaşlama veya dışa dönük efektler ekleyebilirsiniz. Ayrıca resim içinde resim denen bir şey var. Videoları bölmenize, kırpmanıza, döndürmenize, çevirmenize, birleştirmenize ve birleştirmenize ve yumuşak geçiş efektleri eklemenize olanak tanır.

Program son derece gelişmiş özelliklere sahip full donanımlı profesyonel video düzenleme programı değildir. Fakat, basit olarak video editleme işleri yapanlar için ücretsiz video düzenleme programı olarak çok iyi bir alternatif seçenektir.

FilmForth

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

FilmForth – FREE Video Editor & Movie Maker BENZER İÇERİKLER
FilmForth – FREE Video Editor & Movie Maker YAPILAN YORUMLAR