Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Firmatik Prestij Muhasebe Programı

Firmatik Prestij Muhasebe Programı 2.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Firmatik Prestij Muhasebe Programı

 

Firmatik Prestij Muhasebe Programı, ücretsiz olarak indirip deneyebileceğiniz bir muhasebe programı. Program içerisinde ihtiyacınız olan modüllere sahip olmak oldukça hesaplıdır.

Rapor alma, raporu isteğe göre tasarım yapabilme, Raporları excel, word, pdf, jpeg resim olarak kaydetme, Günlük Yerel Dataları, MS-Access Veri Tabanı, Cari Hesap, Müşteri ve satıcı firma borç alacak takibi ve Yedekleme İşlemi gibi özellikler ücretsiz sürüm içerisinde kullanacağınız özelliklerdir.

Bunun dışında,Kasa ve Banka, Günlük ödeme ve tahsilat işlemleri.Teknik Servis, Periyodik bakım işlemlerinin kaydı, Hızlı Satış, Barkodlu perakende satış işlemleri, Caller-ID Telefonla Sipariş alma Personel Maaş, Avans, Ödeme işlemleri ve Stok ve Depo işlemleri gibi özellikler için ek ücret ödeyerek modülleri tek tek satın alabilirsiniz.

Firmatik Prestij Muhasebe Programı

PROGRAM VİDEOSU

 

Presti Ticari Programında Bulunan Modüller

 • Cari Hesap Programı

  Cari hesap işletmenizin ticaret yaptığı kişi veya kuruluşlardır. Cari hesap kartlarınızı tanıtın ve hemen borç alacak girişi yapmaya başlayın.

 • Stok Programı

  Stok programı ile alış satış yaptığınız ürünleri (stok kartları) tanıtın. İster barkod kullanarak ister stok bilgilerini kullanarak rahatça alış satış işlemi gerçekleştirin.

 • Fatura Programı

  : Alış ve satış faturalarınızı kaydedin, fatura kesme işlemini kolayca gerçekleştirin.

 • Market Programı

  (Perakende Satış)  : Satışlarınızı  barkod kullanarak seri şekilde yapmanızı sağlar. Anlık müşterilerinize hızlı satış yapabilirsiniz.

 • Çek Senet Programı

  Alınan ve verilen çeklerinizi kayıt altında tutun, çeklerinizin durumunu (bankada, tahsilde, tahsil edildi) kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Senet programı kullanarak yaptığınız satışları taksitlendirebilir. Çek ve senetlerde vade tarihi geldiğinde uyarı mesajları alabilirsiniz.

 • Gelir Gider Programı

  İşletmenizin yaptığı elektrik, telefon, kırtasiye harcaması gibi gelirleri veya herhangi bir sabit geliri varsa bunları gelir gider modülünü kullanarak takip edebilirsiniz.

 • Sipariş Programı

  Teklif Oluşturma : Satış yapmadan önce sipariş alabilirsiniz. Bu aldığınız siparişi teklif şeklinde hazırlayarak müşterinize fiyat teklifi sunabilirsiniz. Müşteriniz satın almaya karar verdiğinde kayıtlı teklifinizi kullanarak anında satın işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Personel Modülü

  Personellerinizin aylık maaşlarını tahakkuk edebilirsiniz. Daha önceden verdiğiniz avansları kaydedin. Maaş günü geldiğinde kalan maaşını anında öğrenerek ödemenizi kolaylıkla yapın.

 • Üretim İmalat Programı

  Üretim reçeteleri oluşturun. Bu reçeteleri kullanarak üretiminizi planlayın. Üretim için yeterli stok miktarına sahip olup olmadığınız öğrenin.

 • Depo Takibi

  Stok programını kullanarak elinizdeki mevcut stoklarınızı görebilirsiniz. Eğer birden fazla deponuz varsa bu modül sayesinde hangi depoda ne kadar ürününüz olduğunu da kontrol altında tutabilirsiniz.

 • Banka Takibi

  Banka işlemlerinizi takip edin, Kredi kartı hesabı oluşturarak tahsilatlarınızı kredi kartıyla hesabından yapın.

Yazan: meto

Firmatik Prestij Muhasebe Programı 2.8 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları