Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Firmatik Prestij Muhasebe Programı ikon

Firmatik Prestij Muhasebe Programı 2.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Firmatik Prestij Muhasebe Programı

 

Firmatik Prestij Muhasebe Programı, Cari Borç alacak işlemleri, stok fatura, çek senet, sipariş, teklif oluşturma işlemlerini yapmanızı sağlayan bir ön muhasebe programı. Bir ön muhasebe programı içerisinde olması gereken bütün temel özellikleri içinde barındırmaktadır.

Cari Hesaplarınızın borç alacak takipleri, Stoklarınızın kontrolü, Fatura kesme yazdırma işlemleri, barkod okutarak perakende satış yapma imkanı, personel maaş ve ödeme takibi, tamir bakım işi yapan işletmeler için teknik servis ve seri no takibi, Üretim yapan isletmeler için reçete oluşturma ve üretim planlama, çek senet programı ile taksitli satış yapma, sipariş alma/verme ve teklif oluşturma gibi birçok işlemi tek programdan gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınız Kadarını Kullanın : Firmatik Prestij’de ihtiyacınız olmayan modülleri satın alarak boşa para harcamanıza gerek yok. Modüler bir sisteme sahip programımızda örneğin Fatura bölümünü kullanacak Çek senetlik herhangi bir işiniz yoksa Çek Senet modülünü satın almak zorunda değilsiniz. Bu modüllere daha sonrada ihtiyaç duymanız halinde siparişinizi güncelleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Muhasebe Programı Alıyorum derken, Kandırılmayın! : Muhasebe programı arayışını bizde sonlandıran birçok müşterimizden şunu duyduk. Önceden başka bir program kurduk. Ücretsiz diye kullanmaya başladık. Verilerimizi girdikten sonra yok güncelleme ücreti, yok yıllık ücret, yok dönem aktarma ücreti şeklinde birçok ücret ödemek zorunda kaldık. Eğer işletmenizin zor durumda kalmasını istemiyorsanız Ücretsiz muhasebe programı veriyorum diyenlere itibar etmeyin. Ücretsiz diye başlayıp verilerinizi girdikten sonra ücret talep edilebilir, teknik destekte birçok sorunlar yaşayabilirsiniz. Firmatik Prestij’den ihtiyacınız olan modülleri uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Internet ve Mobil kullanımı : Programı dilerseniz internet üzerinden web tarayıcınızdan veya mobil cep telefonunuzdan kullanma imkanı bulunmaktadır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Firmatik Prestij Muhasebe Programı

 

 

Yazan: meto

Firmatik Prestij Muhasebe Programı 2.8 YAPILAN YORUMLAR