Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FL Studio ikon

FL Studio 20.5.1.1193

Please wait...

FL Studio  – Müzik Prodüksiyon ve Düzenleme Programı

 

FL Studio, son derece profesyonel olmakla beraber 14’den fazla yenilikçi gelişmelerle komple bir yazılım dijital müzik prodüksiyon ortamı veya DAW (Digital Audio Workstation) yazılımıdır.

FL Studio sayesinde kendi kaydettiğiniz sesleri ve şarkıları çok kapsamlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Şarkılara her türlü efekt ekleme, sesleri kesme ve ses montaj gibi düzenlemeleri profesyonel olarak yaparsınız.

DJ’lerin çok işine yarayan bu yazılım ile, şarkılara miks yapmak için mükemmel sonuçlar alırsınız. Şarkılara efekt ekleme dışında, kendi içerisindeki çok sayıda dahili enstrüman özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Düzenleme esnasında farenin sağ tık özelliğini kullanarak, tüm menülere kolayca ulaşabilirsiniz. Bozulma, Lo-Fi bit azalma , Kenar, Faz, Filtre (yüksek / alçak geçiren), Gecikme, Reverb, Stereo kaydırma ve çift sesli etki, Yolluk, Granulizer, Vokal formant ve halka modülasyon efektleri sayesinde, gelişmiş efektör özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Efektör Performans Modu çok iddialı bir şekilde tanıtıldı ve çoklu-dokunmatik ekranlar, denetleyicileri ile beraber kullanım için mükemmel oldu.

Programın en heyecan verici özelliklerinden biri de, Vibrato editörüdür. Başlangıç – bitiş miktarı ve sıklığı da dahil olmak üzere kontrolleri ile beraber sıfırdan bir vibrato efekti oluşturmanızı sağlar.

Son derece profesyonel olan bu ortam stüdyosu yazılımını kullanmanın çok kolay olduğunu söylemiyoruz fakat, bu tip programlar ile çalışanların yabancılık çekmeyeceği ve kolaylıkla kullanabileceği bir yazılımdır.

 FL Studio

PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
FL Studio
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
FL Studio 20.5.1.1193 YAPILAN YORUMLAR