Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FlashGet 3.7.119

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

İnternetten Dosya İndirme Programı

 

FlashGet , İnternet’te çok sayıda kullanıcı kitlesi olan, aynı zamanda uzun yıllardan beri bilinen en popüler  ücretsiz ve lider bir download programı.

Herhangi bir casus yazılım içermeyen ücretsiz bir indirme programı olan FlashGet  ile, dosya indirmek için MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) tekniği kullanarak çeşitli protokollerden faydalanır. Böylece en üst düzeyde bir hızla indirme sağlar. Uzun yıllardır bu konuda hizmet veren bu yazılımın, daha önceleri reklam gösterimi gibi rahatsız eden bir tarafı bulunmaktaydı.Şu anda hiç bir reklam gösterimi olmaksızın ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Bilgisayarınızın dahili indirme yöneticilerinden daha hızlı dosya indirmek isteyenlerin, alternatif olarak tercih edebilecekleri bu yazılım, çok test edilmeye gerek olmayan bir programdır.

Uzun zamandan beri güncellenmese de, bugünün ihtiyaçlarını karşılama konusunda hiç bir eksiği olmayan bir programdır. Program indirme konusunda ismi referans teşkil edecek kaliteye sahiptir.. Programı sitemizden indirip ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

FlashGet

Özellikler:

 Sistem kaynaklarını optimize ederek, en düşük sistemleri bile en iyi performansla kullanmanızı sağlar.
 Otomatik Antivirüs çağırma özelliği ile, indirme işleminin bitmesinden sonra, indirdiği dosyaları güvenlik taramasından geçirir.
 En yüksek seviyede indirme hızı ve istikrarı.
 HTTP, FTP, BT, eMule ve diğer çeşitli protokolleri destekler.
 Güçlü dosya yönetimi özelliği ile,  sınırsız kategoriler destekler. Her kategoride bir indirme dizini atanır ve arşivlenir. Güçlü bir yönetim özelliği ile yeniden adlandırmak, sürükle ve bırak, ekleme ve açıklama, arama gibi ek işlevsellikleri destekler.
 Kurulumu son derece kolay olmakla beraber, kurulum sırasında hiç bir adware veya spyware içermez.
 Tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Yazan: meto

FlashGet 3.7.119 BENZER İÇERİKLER
FlashGet 3.7.119 YAPILAN YORUMLAR