Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
fliqlo ikon

Fliqlo for Mac 1.8.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Fliqlo for MAC – Masaüstü Saati Ekran Koruyucu

 

Fliqlo, Windows ve Mac OS X için 12 saatlik veya 24 saatlik formatta saati siyah bir arka planda söyleyen çevirmeli saatli ekran koruyucu. Formatın yanı sıra, eski moda çevirmeli saatin boyutu da orijinal boyutun% 25 ila% 125’i arasında özelleştirilebilir.

Bilinen sorun: Fliqlo’nun orijinal Windows sürümü , Flash desteğini kaldıran Windows Güncellemesini (KB4577586) yükledikten sonra çalışmayı durduracak. Flash gerektirmeyen yeni bir Fliqlo sürümü kullanıma sunulmuştur. Yüklemeden önce , Fliqlo’nun eski sürümünü bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekecek, aksi takdirde yeni sürüm çalışmayabilir.

Bu ekran koruyucunun temeli basit: Ekranınızı, yirminci yüzyılın ortalarında icat edilen elektromekanik çalar saatlere çok benzeyen eski moda bir çevirmeli saate dönüştürüyor. Bu saatler, basit ama zarif tasarımları nedeniyle hızla popülerlik kazandı ve zamanı siyah bir arka plana karşı büyük beyaz rakamlarla gösterdi. Bu ekran koruyucunun eğlencesi ve güzelliği, herhangi bir Windows veya Mac OS X bilgisayarı bu kadar zarif ve kullanışlı bir saate etkili bir şekilde dönüştürebilmesidir. Ekran ne kadar büyükse, saat o kadar büyük olur.

Fliqlo for Mac

UYGULAMA VİDEOSU

Yazan: meto

Fliqlo for Mac 1.8.4 YAPILAN YORUMLAR