Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Folder_Painter_ikon-removebg-preview

Folder Painter 1.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Folder Painter – Klasör Rengini Değiştirme Programı

 

Folder Painter, bilgisayarınızda ki klasörlerin rengini değiştirmek için kullanacağınız ücretsiz ve çok basit bir programdır.

Bilgisayarın işletim sistemi ve sonradan kurulan programlarla beraber sayısız klasörlere erişmek, bilgisayar kullanıcılarının kaçınılmaz bir gereğidir. Aslında bilgisayar kullanıcıları ihtiyacına uygun klasörlere Alfabetik sıralamaya göre çabucak ulaşabilmektedirler. Fakat bu söz konusu program bu işi çok daha pratik hale getirmektedir. Yani yüzlerce klasör içerisinden sizin için çok özel olan klasörleri renklendirerek özelleştirdiğinizde, bu klasörlere erişiminiz çok daha hızlı olmaktadır. Normal yollarla bu klasörleri renklendirmek mümkün değildir.

Bu program, sizin hızlı bir şekilde erişim sağlamak istediğiniz klasörleri renklendirerek onlara daha çabuk ulaşmanızı sağlar. Kullanıcı dostu ve kolay kullanıma sahiptir. Kurulum gerektirmez. Menüye ekle seçeneği ile aktif edilerek, farenizin sağ tuşu ile çalışır. Sitemizden indirip hemen kullanabilir ve renkli renkli klasörlere sahip olabilirsiniz.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!
Folder Painter

Folder Painter PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

Folder Painter 1.3 YAPILAN YORUMLAR