Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Format Factory ikon

Format Factory 5.13.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Format Factory – Çoklu Medya Dönüştürme Programı

 

Format Factory, çok fonksiyonlu bir medya dönüştürme programı. Bu araç ile her türlü medya dosyalarını birbirleri arasında dönüştürebilirsiniz.

Programın en önemli özellikleri; tek tek medya dönüştürme programları aramanıza gerek bırakmaması ve tüm medya formatlarını desteklemesi. Ayrıca bu kadar geniş fonksiyonlu dönüştürme yazılımı olarak ücretsiz kullanabilme özelliğine sahiptir. Tüm bunların dışında, medya dosyaları üzerinde kısmen düzenleme yapma imkanı da sağlar. 62 dil desteğine sahip bu yazılım Türkçe dilini de desteklemektedir. Ücretsiz olmakla beraber, programda reklam gösterimi bulunuyor.

Program multimedya dosyalarını dönüştürmek isteyen herkes için çok değerli bir çözüm olabilir, çünkü piyasadaki her Windows sürümünde çalışır ve birçok özelliğe sahiptir.

Çok çeşitli dosya formatları için destek

Arayüzden bahsetmeden önce, bu programın video dosyalarını, sesleri ve resimleri MP3, AVI, 3GP, MKV, MOV, MMF gibi her türlü formata dönüştürebildiğinden uygulamanın birçok formatı desteklediğinden bahsetmek gerekir. , AMR, M4A, MP2, ICO, TIF, PCX, TGA ve diğerleri.

Özellik dizisini temizle

Ara yüz hem çekici hem de iyi organize edilmiş ve uygulama çok sayıda dosya formatını işleyebilse de kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Tüm ana özellikler, ana pencerenin sol tarafında güzel bir şekilde düzenlenirken, dönüştürme işlemi merkezde detaylandırılmıştır. Ara yüzden tamamen memnun kalmazsanız, başka bir renk temasına da gidebilirsiniz, çünkü uygulama aynı zamanda daha zorlayıcı kullanıcılar için birkaç farklı görünümle birlikte gelir.

Ripleme özellikleri

Biçim dönüştürmeye ek olarak, yazılım uygulaması DVD’leri ve CD’leri kopyalamak veya kullanıcı tarafından seçilen disklere göre ISO dosyaları oluşturmak için kullanılabilir. Hatta seçiminize bağlı olarak ISO dosyalarını sıkıştırabilir ve CSO’lar

NOT: Tedbir açısından Mutlaka virüs taramasından geçirin.

Format Factory

 

Özellikler:

Tüm popüler video, ses, resim formatlarını başkalarına dönüştürme desteği.
Hasar görmüş video ve ses dosyalarını onarma.
Yalnızca disk alanından tasarruf etmek haricinde aynı zamanda kaydetmesi ve yedeklemesi de kolaydır.
İphone, ipod multimedya dosya formatlarını destekler.
Resim dönüştürme Yakınlaştırma, Döndürme / Çevirme, etiketleri destekler.
62 dili destekler.

Desteklediği dosyalar: MP4 / 3GP / MPG / AVI / WMV / FLV / SWF .
AllMP3 / WMA / AMR / OGG / AAC / WAV .
Hepsi için JPG / BMP / PNG / TIF / ICO / GIF / TGA . 
Rip DVD video dosyası, Rip Müzik CD’si ses dosyası. MP4 dosyaları destekleyen iPod / iPhone / PSP / BlackBerry biçimi.

RMVB , Filigran , AV Mux.

Yazan: meto

Format Factory 5.13.0.0 YAPILAN YORUMLAR