Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FortiClient ikon

FortiClient 7.5.0.238

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

FortiClient – Toplu Güvenlik Paketi

 

FortiClient, kişisel bir güvenlik duvarını casus yazılım önleme ve virüsten koruma araçlarıyla birleştirerek bilgisayarınızı çeşitli İnternet kötü amaçlı yazılım türlerine karşı korumak için geliştirilmiştir.

İnternet, sörf yaparken bilgisayarınızda bulunan uygulamalardan bağımsız olarak tehlikeli bir yerdir. Ancak, birkaç gerçek zamanlı koruma yöntemiyle web’de gezinme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış FortiClient gibi özel uygulamalar vardır .

Hafif ve kullanımı kolay

Uygulama, kafa karışıklığına neden olacak karışık öğeler veya sizi kaybetmenize neden olacak sığ bilgiler içermeyen, görsel olarak çekici bir arayüzde özelliklerini barındırır. Mütevazı miktarda kaynak kullanır ve dağıtılması için sabit disk sürücünüzde fazla alan gerektirmez.

Korunma şeklinizi özelleştirin

Eriştiğiniz üç ana, tamamen özelleştirilebilir bileşen vardır. Bunlar, içeriğini ana çalışma alanına yayan bir yan panelde bulunur. İlgili seçenekleri kullanmanız gerekmediğinde, uygulamalar sistem tepsisinde gizli kalır.

Kötü niyetli sızıntıları uzak tutar

En önemli özelliklerden biri, dosya tabanlı kötü amaçlı yazılımlar, kötü amaçlı web siteleri, kimlik avı ve spam URL’ler ile ilgili maksimum gerçek zamanlı koruma sağlamayı amaçlayan entegre antivirüsdür. Ayrıca, herhangi bir sızıntı olup olmadığını kontrol etmek için bilgisayarınızda bir tarama işlemini manuel olarak tetikleyebilirsiniz.

Uygulama size hızlı, tam veya özel bir tarama yapma imkanı verir, bu da kapsam altına koymak için sadece bir klasör seçmenize izin verir. Seçiminiz ne olursa olsun, süreç çok fazla zaman almıyor ve oldukça etkili görünüyor. Ayrıca, kapsamlı bir zamanlayıcı hizmetinize sunulur ve ayrıca karantinaya alınan dosyaları veya site ihlallerini yönetebilirsiniz.

Zararlı web sitelerine erişimi kısıtlayın

Bir başka kullanışlı özellik ise adından da anlaşılacağı gibi internet erişimi ile sıkı sıkıya bağlantılıdır: web güvenliği. Önceden tanımlanmış birkaç öneri sunarak, uygunsuz içeriğe sahip web sitelerini ziyaret etmenizi kısıtlamayı amaçlar. Yetişkin/yetişkin içerik, bant genişliği tüketen, genel çıkar, potansiyel olarak sorumlu ve derecelendirilmemiş gibi çeşitli kategoriler yasaklanabilir ve her biri kendi içerik kısıtlamaları listesine sahiptir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

FortiClient

 

 

Yazan: meto

FortiClient 7.5.0.238 YAPILAN YORUMLAR