Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FotoSketcher ikon

FotoSketcher 3.40

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FotoSketcher  – Resimleri Yağlı Boya Tabloya Döndürme Programı

 

FotoSketcher ile resimlerinizi yağlı boya tablo veya kara kalem tablo görüntüsüne çevirebilirsiniz.

FotoSketcher, resimleriniz üzerinde görsel değişiklikler yapmanızı sağlayan eğlenceli bir programdır. Mevcut resimlerinizi kurşun kalem ile yapılmış bir kara kalem çalışmaya döndürebilir, yada bir ressamın elinden çıkmış yağlı boya tabloya döndürebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay ve ücretsiz bu program sayesinde, çalışmalarınızı bir kaç saniyede gerçekleştirirsiniz.

Diğer 20’den fazla farklı stildeki efektleri kullanarak,  suluboya, yağlıboya, kurşun kalem, mürekkep çizimleri ve karikatür çizimi gibi sanat eserleri elde edersiniz. Ayrıca (görüntüyü basitleştirmek, keskinleştirmek, kontrastı arttırmak parlaklık, renk doygunluğu vb … artırmak) için basit araçlarla orijinal fotoğraflarınızı geliştirmek oldukça kolay ve gerçekçi olacaktır. Resimlerinizi kayıt etmek istediğinizde, istediğiniz formatta kayıt edebilirsiniz.

Aslında resimleri yağlı boya tablo görünümüne çevirmek haricinde, başka bir özelliği olmasa da, size sağlayacağı bu imkan ile eğlenceli resimler oluşturup, bunları sosyal medya yolu ile arkadaşlarınızla paylaşabilmenize imkan sağlar. Şaşırtıcı resimler yapmak hoşunuza gitmez mi?

Program, herhangi bir adware, spyware veya virüs içermemek ile beraber ücretsiz olarak sunulmaktadır. Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve en son, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu program, ticari kullanım için bile% 100 ücretsizdir. Bununla birlikte, programı’ı seviyor ve kendinizi cömert hissediyorsanız, bağış düğmesini tıklatarak yapımcıya bir fincan kahve ısmarlayabilirsiniz.

FotoSketcher

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

FotoSketcher 3.40 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları