Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Free Barcode Generator ikon

Free Barcode Generator 6.8.18

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Free Barcode Generator – Barkod Oluşturma Programı

 

Free Barcode Generator,  kalıcı olarak kullanacağınız ücretsiz barkod oluşturma ve baskı yazılımıdır.

Benzersiz bir işlevi vardır: ofis kullanımı için lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcı ile sıradan A4 kağıda barkod etiketi yazdırabilirsiniz, Avery etiket kağıdı gibi yapışkan etiket kağıdı uygulanırsa etki daha iyi olur ve ayrıca profesyonel barkodu destekler.

Yüz binlerce etiketin içeriğini tek seferde topluca girmenizi gerektirir. Tek tek uğraşmanıza gerek yok. Önce Excel’de barkod verilerini girebilir veya bir dizi barkod numarası otomatik olarak oluşturabilir, ardından barkod etiketleri yazdırılır. Barkod Üretecinin ikinci benzersiz işlevi, karmaşık barkod etiketinin, Barkod Oluşturucu ile MS Excel veya Word arasındaki ortak çalışma ile üretilebilmesidir. Gönderim adresi, tedarikçi bilgileri, şirketin LOGO, vb. Dahil olmak üzere nakliye etiketi gibi bazı barkod etiketlerinde çok sayıda içerik bulunur.Profesyonel barkod etiket tasarım yazılımı bu tür etiketleri tasarlamak ve üretmek için kullanılır.  Ancak bu yazılımlar pahalı ve karmaşıktır. Şimdi, Barcode Generator size ücretsiz ve basit bir çözüm sunuyor. MS Excel veya Word ile bu tür barkod etiketleri tasarlamak ve üretmek. İnsanların çoğu Excel veya Word uygulama becerisine sahip olduğundan, bu karmaşık ve profesyonel barkod etiket tasarım yazılımını öğrenmek gerekli değildir.

Excel ve Word uygulanabilir ve belge biçimi düzenleme ve yazdırma işlevi çok güçlüdür. Karmaşık ve zarif etiket şablonu Excel veya Word ile üretilebilir. Barcode Generator ile hem pahalı barkod yazıcı hem de profesyonel etiket tasarım yazılımı gereksizdir. Bu program EAN-13, UPC, GS1, Kod 39, Kod 128, ISBN, Veri Matrisi ve QR Kodu gibi tüm 1D ve 2D barkod formatlarını destekler.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Free Barcode Generator

 

Yazan: meto

Free Barcode Generator 6.8.18 BENZER İÇERİKLER
Free Barcode Generator 6.8.18 YAPILAN YORUMLAR