Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Free_Color_Splash_Maker_ikon

Free Color Splash Maker 3.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Free Color Splash Maker – Renk Efekt Programı

 

Free Color Splash Maker, çevrimiçi sıçrama efekti yaratıcısı, Fotoğraflarınıza Güzel Renk Sıçrama Etkisi eklemek sureti ile güzel bir efekt uygular.

Program, yerleşik göz atma işlevini kullanarak çalışma ortamına dosya yükleme olanağı sağlar, böylece “sürükle ve bırak” işlemlerine güvenemezsiniz.

JPEG veya PNG dosya formatı için destek sunar ve Bulanıklaştırma, Gri Tonlama, Ters Çevir, Mozaik, Kırmızı, Mavi veya Yeşil gibi çeşitli özel efektler arasından seçim yapmanıza izin verir.

Dahası, yakınlaştırmanıza veya uzaklaştırmanıza, işinize daha iyi odaklanmak için tam ekran moduna geçmenize ve eylemlerinizi geri almanıza izin verilir.

Son olarak, bir fırça kullanabilir, fırça boyutunu seçebilir ve düzenlenen resmi JPG dosya formatında kaydedebilirsiniz. Ek olarak, dışa aktarma seçeneklerine gelince, resmi boyutlandırmak için en boy oranını koruyabilir yada değiştirebilirsiniz. Ayrıca resmi bir hesabınız olması koşuluyla yardımcı programın resmi web sitesinde yayınlayabilirsiniz.

Programın eksik özellikleri de var. Örneğin; resimleri döndürme, resimleri kırpma, resim parlaklık ayarları, kontrast veya doygunluk seviyelerini ayarlama özellikleri bulunmuyor.

Özel parametreleri ayarlamak için fazla bilgisayar bilgisi gerektirmediğinden, çaylaklar bile minimum çabayla tüm süreci yönetebilirler.

Free Color Splash Maker‘ın bir görevi hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğini, çok iyi çıktı sonuçları sağladığını ve tüm süreç boyunca hiçbir hata ortaya çıkmadığını görebilirsiniz. Çok fazla CPU ve bellek tüketmez, bu nedenle bilgisayarın genel performansı engellenmez.

Çoklu dil desteği, İngilizce desteği, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Almanca, İspanyolca, Fransızca, Macarca, Portekizce, Rusça, Türkçe dilini destekler.

Programın kullanımı son derece kolaydır. Seçtiğiniz fırça ile resmin üzerinde taradığınız alan dışının rengini değiştirebilirsiniz. Seçili alan kendi rengini koruyacaktır. Bu sayede orjinal rengin kalmasını sağlayarak diğer yerlerin rengini değiştirebilirsiniz. Alttaki videodan faydalanın.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Free Color Splash Maker

Yazan: meto

Free Color Splash Maker 3.0 YAPILAN YORUMLAR