Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Free Countdown Timer ikon

Free Countdown Timer 2.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Free Countdown Timer

 

Free Countdown Timer, insanların zamanı etkili ve verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuş bir yazılımdır.

Bilgisayarınızda geçirdiğiniz zamanı takip etmenize yardımcı olacak çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, önemli bir olayın ve başlaması için gereken sürenin hatırlatılmasında size yardımcı olabilir. Çevrimiçi olduğunuzda, geri sayım saatini başlatmak için yazılımı kullanarak bilgisayarın önünde geçirdiğiniz süreyi hatırlatabilirsiniz. Ücretsiz indirilebilir masaüstü geri sayım sayacımızla bir sonraki büyük etkinliğinizi bekliyoruz. Şık dijital ekran, çoklu erteleme, alarm özellikleri ve daha fazlası!Bilgisayar başında çok zaman geçiren biri misiniz? Kesinlikle yalnız değilsin! İnternet, insanlara sosyal medya, oyunlar, videolar, haberler vb. Gibi çeşitli özelliklere erişim sağlar. Bu nedenle, herkesin çok fazla zamanın farkına bile varmadan bilgisayarın önünde çok fazla zaman geçirmesi çok kolay hale gelir. geçti. Bilgisayarınızda geçirdiğiniz süreyi takip etmek istiyorsanız, Geri Sayım Sayacı gibi etkili bir yazılımı tercih edebilirsiniz. Bu ücretsiz bir zaman hesap makinesi.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Free Countdown Timer

Özellikler

Geri Sayım Saati – Geri Sayım Sayacı ile kullanılabilen çok kullanışlı bir özelliktir. Özelliğin çeşitli kullanımları olabilir. Örneğin, bir etkinliğin başlaması için kalan süreyi takip etmek için kullanabilirsiniz. İş toplantıları, randevular ve röportajlar vb. Tarihlerini hatırlamakta zorlananlar için çok yararlı olabilir. Randevuların veya toplantıların tarihlerini ekleyerek onları unutmamanız için ekleyebilirsiniz. Saat bilgisayarınızın monitöründe görüntülenecek ve diğer uygulamalara müdahale etmeyecektir.

Günlük Alarm – Bu, yazılımın başka bir yararlı özelliğidir. Günlük veya alarm bazında yapılması gereken önemli bir şeyi hatırlatmak için günlük alarm eklemenize izin verir. Günlük alarm ekleme işlemi çok kolaydır ve alarmın başlığını, alarm zamanını ve ayrıca alarmın aktif olması gereken günleri seçebilirsiniz. Ayrıca alarmı haftanın herhangi bir günü için ekleme veya 7 günün tümü için ekleme seçeneği sunulur. Ayrıca alarm sesini seçme seçeneği sunar.

Geri sayım Takvimi – orada tüm bu unutkan erkekler için, yıldönümlerini ve eşlerinin doğum günlerini vb. Hatırlamalarına yardımcı olabileceği için çok kullanışlı olabilir. Özel bir etkinlik veya etkinliğe girmek için herhangi bir tarihi kolayca düzenleyebilirsiniz. Ayrıca belirli olaylar için bir alarm ayarlayabilirsiniz, böylece bu olayları hatırlatırsınız. Takvim etkinliklerini ekleme, silme ve düzenleme işlemi de çok kolaydır.

Yazan: meto

Free Countdown Timer 2.0 YAPILAN YORUMLAR