Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Face off Maker ikon

Free Face Off Maker 3.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Free Face Off Maker – Yüz Değiştirme Fotomontaj Programı

 

Free Face Off Maker, başka bir vücutta ki kafayı ayırıp, başka bir vücuda monte etmek için kullanacağınız eğlenceli bir programdır.

Yerleşik bir sürü komik arkaplan fotoğrafı bulunan bu program sayesinde son derece komik fotoğraflar yapacaksınız. Örneğin, kendi bedeniniz üzerine ABD başkanının resmini montaj yapabilirsiniz. Ya da kendi kafanızı Supermen bedeni üzerine monte edebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Yüzü veya kafayı kolayca kesin ve  kafayı istediğiniz konuma sürükleyin. Bu kadar basit. Daha sonra oluşturduğunuz montaj fotoğrafları Viscomsoft Sosyal medya galerisine yükleyin ve Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr ve E-posta gibi sosyal ağlarda paylaşın.

Çoklu dil desteği; İngilizce desteği, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Almanca, İspanyolca, Fransızca, Macarca, Portekizce, Rusça, Türkçe dilini destekler.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Free Face Off Maker

 

 

Yazan: meto

Free Face Off Maker 3.0 YAPILAN YORUMLAR

 • tarık
  1 sene önce

  An error occurred while processing your request.
  Reference #50.25321060.1633554108.7aa9e65

 • Tercan
  3 sene önce

  Teşekkür ederim ilgine (Meto) Win 10 en son güncellemeleri ile birçok proğram çalışmaz oldu bu proğramda bunlardan birisi oldu zannederim problemsiz kurulum yapıyor ama proğramı çalıştıt dediğimde hata veriyor neyse yinede teşekkürler!…

 • meto
  3 sene önce

  3 yıl oldu deneyeli. Tam olarak hatırlamasam da problem yapan bir şeyini hatırlamıyorum. Yani windows 10 ile denemiştim ve videosunu çekmiştim.

  • Tercan
   3 sene önce

   Teşekkür ederim ilgine (Meto) Win 10 en son güncellemeleri ile birçok proğram çalışmaz oldu bu proğramda bunlardan birisi oldu zannederim problemsiz kurulum yapıyor ama proğramı çalıştırdığımda hata veriyor neyse yinede teşekkürler!…

 • Tercan
  3 sene önce

  win 10 da kurup denemek istedim hata vermekte ve çalışmıyor!….

 • HÜSEYİN KORAL
  3 sene önce

  mükemmel bi program