Free Facebook Video Downloader ikon

Free Facebook Video Downloader 1.0

Free Facebook Video Downloader – Facebook’tan Video İndirme Programı

 

Free Facebook Video Downloader, kullanıcıların Facebook’tan video indirme işlemini kolaylaştıran basit bir programdır. Bu ücretsiz yazılım programı basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Ücretsiz Facebook video indiricisi, kullanıcıların program dosyalarını herhangi bir depolama cihazına veya sabit sürücüye kopyalamasına izin verir. Programın bilgisayara yüklenmesi gerekmez. Temelde kullanıcıların basit bir tıklama ile Facebook videolarını indirmek için kullanacağı masaüstü uygulamasıdır. İndirme işlemi oldukça basit ve hızlıdır.

Ancak, tüm işlem bilgisayarın performansına bağlıdır. Kullanıcıların URL’yi kutuya yapıştırıp “Bağlantıları Al” düğmesini tıklayıp çıktı konumunu seçmeleri gerekir. Bu yazılım uygulaması videoların farklı kalitelerini gösterir. Kullanıcılar kolayca MP3 formatında indirebilir, açabilir ve kaydedebilir. Yazılım uygulaması ayrıca indirme işleminin tamamlanması için gereken süreyi gösteren bir ilerleme çubuğu içerir.Bu ücretsiz uygulama ayrıca video dosyalarını indirmek dışında videoları MP4 formatına dönüştürmek için kullanılabilir. Program, kullanıcıların videoları indirmesine ve SD kartına kaydederek internet bağlantısı olmadan oynatmasına izin verir. Programı  anlamak ve kullanmak oldukça basittir. Basit özellikler içerir ve indirme işlemi hızlı ve doğrudur. Aynı zamanda diğer çekici özellikler arasında optimum ses ve görüntü kalitesi sunar.

Free Facebook Video Downloader

 

 

Yazan: meto

Free Facebook Video Downloader 1.0 YAPILAN YORUMLAR