Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free GIF Effect Maker 4.0

Please wait...

Free GIF Effect Maker  – Hareketli Gif Resim Yapma Programı

 

Free GIF Effect Maker, fotoğraflarınıza bir çok özel animasyonlar eklemek ve hareketli gif resimler oluşturmak imkanı sağlayan  programıdır.

Ücretsiz olan bu programın içerisinde resimlerinize uygulayabileceğiniz 35 adet efekt bulunuyor. Efekt sayısı az bile olsa, mevcut efektler ile resimleri hareketli gif resimlerine dönüştürmek ve sosyal platformlarda arkadaşlarınızla paylaşma imkanı elde edersiniz. Program son derece kolay kullanılabilmektedir. Animasyon ekleyeceğiniz resmin adresinden resminizi seçip, daha sonra ekleyeceğiniz animasyonu seçtikten sonra kaydedeceksiniz. Hepsi bu kadar.

Program ücretsiz olsa da resimlerinizi gif olarak kayıt ettiğinizde, kendi reklamı olarak resim üzerine fligran ekliyor. Bunun olmaması için Online olarak kendi sitesinden üye olmanız gerekiyor. Biz programı denerken online giriş yapmadık. Bu yüzden programın başka özellikleri yada 35 ile sınırlı efekt sayısında bir farklılık var mı yok mu bilmiyoruz. Dilerseniz programı indirip sizlere deneyebilirsiniz.

Free GIF Effect Maker

Özellikleri:

Fotoğraflarınıza birçok Hareketli efektler ile Animasyonlu GIF oluşturabilirsiniz.
Döndürme, Gri tonlama, Zoom Efekti, Rekürsif Etkisi, minimize Etkisi, Dalga efekt, Blur efekt,  Ayna efekt, Kar  yağma efekti, Taş efekt, Rulo efekt, Girdap Efekt, Renk Efekti, Romantik efekt,  Yıldız efekt ve toplamda 35 farklı  efektler.
Efektleri eklediğiniz fotoğrafların ön izleme görüntüsü
Animasyonlu GIF dosyalarını dışa aktarma.
Viscomsoft Sosyal Galerileri kullanıcı galerisine fotoğraf yüklemek ve Facebook, Twitter, Reddit,  Tumblr ve e-posta  gibi sosyal ağlarda paylaşma.
İngilizce, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Almanca, İspanyolca, Fransızca, Macarca,  Portekizce, Rusça, Türkçe olmak üzere 10 farklı dil desteği.
Kullanım kolaylığı
Ücretsiz

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Free GIF Effect Maker
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Free GIF Effect Maker 4.0 YAPILAN YORUMLAR