Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Free Logo Maker ikon

Free Logo Maker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Free Logo Maker – Logo Tasarlama Programı

 

 

Free Logo Maker, Profesyonel görünümlü logolar tasarlamak için oldukça kullanışlıdır. %100 ücretsiz ve kullanımı kolay bir yazılımdır. Hem kişisel hem de profesyonel amaçlar için kullanılabilir.

Logoları daha çekici kılmak için bir dizi özellik bulundurmaktadır. Bunların tümü sadece birkaç tıklama ile kullanılabilir. Bu uygulamanın indirilmesi de herhangi bir önemli sorun olmadan gerçekleşir. Dosya boyutu küçüktür ve herhangi bir virüs içermeyen temiz bir araçtır. Kullanılan cihazın güvenliğinden ödün verilmez.

Windows işletim sistemi üzerinde çalışan herhangi bir dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar yeterlidir. Free Logo Maker bağımsız bir uygulamadır. Kullanıcı ara yüzü basittir ve karmaşık ayarlara sahip değildir. Kurulduktan sonra, kullanıcılar mevcut kapsamlı seçenekler arasından bir şablon seçebilir. Bunları özelleştirmek de çocuk oyuncağı gibidir. Renk, boyut, özel efektler vb. mevcut seçeneklerden bazılarıdır. Arka plan ve görüntü değiştirilebilir. Kullanıcılar metnin stilini değiştirmek isterlerse, bunu zahmetsizce yapabilirler. Etiket satırlarının seçimi de örnek niteliğindedir.

İnsanların tüm bu değişiklikleri yapmasına yardımcı olan bir ön izleme penceresi vardır. Nihai sonuçtan memnun kaldıklarında logo kaydedilebilir. Gerekirse aynısı basılabilir.  JPG, BMP, PMG, TIFF vb. gibi bir dizi görüntü formatını destekler. Sınırsız ‘geri alma’ ve ‘yineleme’ seçeneklerini destekler. Uygulamanın yanıt süresi de etkileyici, ancak düşük ila orta miktarda sistem kaynağıyla çalışıyor. Tasarım basit olsa da logoların kalitesi birinci sınıftır. Arka plan ve görüntü değiştirilebilir. Kullanıcılar metnin stilini değiştirmek isterlerse, bunu zahmetsizce yapabilirler. Etiket satırlarının seçimi de örnek niteliğindedir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Free Logo Maker

 

Yazan: meto

Free Logo Maker YAPILAN YORUMLAR