Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Free Sound Recorder ikon

Free Sound Recorder 10.8.2.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Free Sound Recorder – Ses Kayıt ve Yakalama Programı

 

Free Sound Recorder, bilgisayarda kayıtlı sesleri yakalamak ve kaydetmek için kullanılan ücretsiz bir ses kayıt programı.

Program, Ses kartınızdan geçen herhangi bir sesi kaydtme ve MP3, WMA, WAV veya OGG dosyalarını mükemmele yakın kalitede dışa aktarma imkanı sağlar.  Bir mikrofondan, harici bir LP , kaset, CD/DVD oynatıcı, AM/FM/Uydu radyosu, vb.’den ses kaydedebilirsiniz. Ayrıca, RealPlayer gibi diğer programlar tarafından üretilen İnternet yayınlarını, akış seslerini veya yerel ses dosyalarını kaydetme özelliğine de sahiptir.  Windows Media Player, iTunes vb. Dahası, Skype , Google Talk vb. programları kullanırken VoIP (IP üzerinden Ses) aramalarını veya İnternet-telefon görüşmelerini bile kaydedebilirsiniz.

Free Sound Recorder, seçilen kaynaktan önceden tanımlanmış bir zamanda kayıt yapmak ve istenen bir süreden sonra durmak için bir program oluşturabilir . Oluşturulan zaman kaydı, bir web sitesinden veya belirli bir zamanda otomatik olarak masaüstünüzde çalışan herhangi bir şeyden ses yakalamak için Bir Kez, Günlük, Haftalık veya herhangi bir günde otomatik olarak kayda başlar. Artık, etrafta olmadığınızda istediğiniz sesleri asla kaçırmayacaksınız.

Program, kayıtlarınızı ve diğer ses dosyalarını görsel olarak düzenlemenize yardımcı olan ücretsiz bir dijital ses düzenleyici sağlar. Kes, Kopyala, Yapıştır, Kırp, Sil vb. gibi bazı düzenleme işlevleri ve Echo, Fade in/out, Amplify , Chorus, Normalize, Compressor vb. gibi harika ses efektleri sayesinde kaliteli müzik sağlar. Sınırsız Geri Al ve Yinele, işlemleri, geri yüklerken çok yardımcı olur. İçinde 3 adımda gereksiz sayısal ayarı tarafından rahatsız edilmeden ses dosyalarını doğrudan kayıt edebilirsiniz. Sadece ses kaynağını seçmeniz, kalite ön ayarını seçmeniz, KAYDET’e basmanız yeterlidir ve kaydınız başlar. Kayıtlar, daha fazla dönüştürme için zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamadan doğrudan istediğiniz ses formatında kaydedilecektir. Bu ses kayıt programı size gerçekten mükemmel ses kayıt imkanları sağlayacaktır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Free Sound Recorder

 

 

 

Yazan: meto

Free Sound Recorder 10.8.2.4 YAPILAN YORUMLAR