Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free Virtual Piano

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Free Virtual Piano – Sanal Piyano Programı

 

Free Virtual Piano,  herhangi bir bilgisayarı tam boyutlu bir piyanoya dönüştüren ücretsiz eğlenceli online bir uygulamadır.

Virtual Piano, gerçek bir piyanoyu simüle ederek şarkı çalmanızı ve kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Tıklayabileceğiniz tuşları ile güzel bir piyano sergileyen çok şık bir arayüze sahiptir. Bir süre çaldıktan sonra, tüm piyano tuşlarının klavyenizle eşleştirildiğini fark edersiniz. Tüm tuşların bir kodu vardır, böylece şarkılarınızı daha kolay oluşturabilirsiniz.

Ayrıca giriş cihazınızı (mikrofondan da bir şey kaydetmek istiyorsanız) ve çıkış hattını seçmenize izin verir. Amatörlerden deneyimli insanlara kadar her türlü kullanıcı için bu yazılım çok eğlencelidir! Daha önce piyano çaldıysanız, asla doğrudan klavyenizden şarkı bestelemeyi denememişsinizdir. Eğer bir acemi iseniz ve bir gün piyano çalma fikrinden hoşlanıyorsanız, önce bunu mutlaka denemeli ve sesli notlara aşina olmalısınız. Bu sezgisel, hızlı öğreniyorsunuz, kesinlikle daha ucuz olduğundan bahsetmiyorum (ücretsiz bir piyano almayı başaramazsanız).

Ama gerçekten harika olduğunu düşündüğüm şey, özellikle yeni başlayanlar için gerçek bir şarkıyı gerçekten hızlı çalmanıza izin vermesidir. Tüm şarkıların hiç anlamadığınız müzik sayfalarına sahip olduğunu biliyor musunuz? Sanal Piyano ile müzik sayfalarınızın aniden okunabilir olacağını hayal edin. Müzik notaları hakkında hiçbir şey bilmek zorunda değilsiniz, tek yapmanız gereken alfabetik müzik sayfasındaki harfleri takip etmek.  İndirmeden online çalışan bir uygulamadır. İndir butonuna tıklayarak direkt olarak çalmaya başlayın.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Free Virtual Piano

 

Yazan: meto

Free Virtual Piano YAPILAN YORUMLAR